Acer NITRO XV2 UM.HXXEE.310 computer monitor 68,6 cm (27″) 2560 x 1440 Pixels Quad HD LCD Zwart
Acer NITRO XV2 UM.HXXEE.310, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixels, Quad HD, LCD, 2 ms, Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| HD type | Quad HD |
| Responstijd | 2 ms |
| Typische contrastverhouding | 200000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Backlight type | Mini LED |
| Helderheid (typisch) | 600 cd/m² |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Kleurbereik | 99 procent |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-uitgang | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 4,34 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 79,3 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 6,32 kg |
| Diepte verpakking | 167 mm |
| Gewicht verpakking | 8,55 kg |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Producten per pallet | 34 stuk(s) |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| Soort paneel | VA |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 170 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Schermhelderheid (piek) | 1000 cd/m² |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 65 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Kleurstandaard gamut | Adobe RGB |
| AMD FreeSync | Ja |
| Markt positionering | Gamen |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Ingebouwde KVM schakelaar | Ja |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | 25 – -25° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 25° |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,1 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 359,2 mm |
| Breedte verpakking | 797 mm |
| Hoogte verpakking | 465 mm |
| Garantiekaart | Ja |
| Snelstartgids | Ja |













Er zijn voor dit product nog geen reviews.