Trust GXT 416 ZIROX Headset Bedraad Hoofdband Gamen USB Type-A Zwart
Trust GXT 416 ZIROX, Bedraad, Gamen, 20 – 20000 Hz, 290 g, Headset, Zwart
1 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €52,00.€37,00Huidige prijs is: €37,00.
1 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Trust GXT 416 ZIROX. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Aanbevolen gebruik: Gamen. Frequentiebereik koptelefoon: 20 – 20000 Hz. Gewicht: 290 g. Kleur van het product: Zwart
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volumeregeling | Knop |
| Kleur kabel | Zwart |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Verstelbare hoofdband | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| Gevoeligheid koptelefoon | 90 dB |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Diepte | 85 mm |
| Gewicht | 290 g |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Gewicht verpakking | 398 g |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Bedieningstoetsen | Dempen, Volume +, Volume – |
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Backlight | Ja |
| Geluidsdruk niveau (max) | 100 dB |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| 3,5mm-connector | Ja |
| USB-connector | USB Type-A |
| Soort magneet | Neodymium |
| Aantal drivers | 2 |
| Microfoontype | Boom |
| Breedte | 170 mm |
| Hoogte | 200 mm |
| Breedte verpakking | 100 mm |
| Hoogte verpakking | 165 mm |
| Meegeleverde kabels | Audio (3ˌ5 mm) |
| Merk |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.