Z24m G3 QHD – 24 inch – Quad HD IPS LED Monitor – 2560×1440 – Pivot / HAS / RJ45 / USB-C / Webcam
Met HP Presence[2] kun je samenwerken waar je ook bent, terwijl je creëert met de schitterende en levendige kleuren die je nodig hebt. Met het 60,5 cm (23,8 inch) HP Z24m G3 beeldscherm beschik je over eersteklas vergader- en kleurenfuncties.
Beschrijving
Creatief samenwerken op het hoogste niveau
Met HP Presence[2] kun je samenwerken waar je ook bent, terwijl je creëert met de schitterende en levendige kleuren die je nodig hebt. Met de geïntegreerde conferencing 5 MP webcam, speakers en microfoon heb je het gevoel alsof je echt tegenover elkaar zit. Met het 60,5 cm (23,8 inch) HP Z24m G3 beeldscherm beschik je over kleurnauwkeurigheid, HDR en QHD om je ideeën tot leven te brengen.
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 90 Hz |
| Helderheid (typisch) | 400 cd/m² |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Contrast ratio (dynamisch) | 10000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 123 ppi |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Kleurstandaard gamut | sRGB, DCI-P3, Rec. 709 |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Gleurengamma DCI-P3 | 90 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| HP-segment | Bedrijf |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Megapixels | 5 MP |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Ethernet LAN | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -45 – 45° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Stroomverbruik (typisch) | 38 W |
| Vermogensverbruik (max) | 170 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Breedte ( zonder voet ) | 625 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 387 mm |
| Diepte verpakking | 484 mm |
| Gewicht verpakking | 8,2 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Gewicht | 5,7 kg |
| Breedte | 625 mm |
| Certificaten van naleving | BIS, BSMI, CB, CCC, CE, CEL, EAC, Federal Communications Commission (FCC), GS mark, KCC, Norma Oficial Mexicana (Mexicaanse normˌ NOM), VCCI, WEEE, cTUVus |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196188123478 |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Quad HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,21 x 0,21 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Kleurbereik | 99 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Snel opladen | Ja |
| Infrarood (IR) sensor | Ja |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Kleur van het product | Zilver |
| Voetenkleur | Zilver, Zwart |
| HDMI | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-C |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| HDCP | Ja |
| Op afstand bedienbaar | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 – 80 procent |
| Gewicht (met standaard) | 5,7 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 141 mm |
| Breedte verpakking | 538,3 mm |
| Hoogte verpakking | 311,7 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB Type-C naar USB Type-C |
| Meegeleverde software | HP Display Center; HP Display Manager |
| Hoogte | 387 mm |
| Diepte | 141 mm |
| Fabrieksgarantie | 3 jaar garantie |
| Certificering | |
| UNSPSC-code | 43211902 |
























Er zijn voor dit product nog geen reviews.