V7 HU521-2EP hoofdtelefoon/headset Bedraad Hoofdband Kantoor/callcenter Zwart, Zilver
V7 HU521-2EP, Bedraad, 20 – 20000 Hz, Kantoor/callcenter, 172,5 g, Headset, Zwart, Zilver
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Gevoeligheid microfoon | -44 dB |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Breedte | 165 mm |
| Hoogte | 188 mm |
| Breedte verpakking | 193 mm |
| Hoogte verpakking | 259 mm |
| Type verpakking | Blister |
| 2,5mm-connector | Nee |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Volumeregeling | Knop |
| Certificering | RoHS, CE, FCC |
| 3,5mm-connector | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Gevoeligheid koptelefoon | 110 dB |
| Microfoontype | Boom |
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Microfoon mute | Ja |
| Diepte | 68 mm |
| Gewicht | 172,5 g |
| Diepte verpakking | 70 mm |
| Gewicht verpakking | 220 g |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.