U3423WE – 34 inch – Curved – UltraWide Quad HD IPS LED Monitor – 3440×1440 – HAS / RJ45 / USB-C
DELL UltraSharp U3423WE, 86,7 cm (34.1″), 3440 x 1440 Pixels, UltraWide Quad HD, LCD, 8 ms, Zilver
Beschrijving
Ervaar overweldigende productiviteit met superieur contrast en kleur op een 34 inch gebogen WQHD monitor met IPS Black-technologie en ComfortView Plus.
| Beeldschermdiagonaal | 86,7 cm (34.1") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Ondersteunde video-modi | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2325 x 0,2325 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 80 cm |
| Grootte beeld (diagonaal) | 86,7 cm |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Kleur van het product | Zilver |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-C |
| USB Power Delivery tot max. | 90 W |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Ingebouwde KVM schakelaar | Ja |
| HDCP versie | 2.2 |
| Ingang stroom | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht (met standaard) | 11 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 60,1 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 7,72 kg |
| Bezel breedte (bovenkant) | 1,03 cm |
| Gewicht verpakking | 1,57 kg |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB Type-a naar USB Type-C, USB Type-C naar USB Type-C |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| PAIA-versie | 1.3.1, 2022 |
| Zonder zware metalen | Hg (kwik) |
| Resolutie | 3440 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Responstijd | 8 ms |
| Typische contrastverhouding | 2000:1 |
| Backlight type | Edge LED |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Responstijd (snel) | 5 ms |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Frequentiebereik verticaal | 56 – 76 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,5 cm |
| HDR-ondersteuning | Nee |
| Kleurbereik | 98 procent |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Voetenkleur | Zilver |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-uitgang | Ja |
| HDCP | Ja |
| Charging port type | USB Type-C |
| Wifi | Nee |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Nee |
| Horizontaal draaibaar | -30 – 30° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 21° |
| LED-indicatoren | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 31 W |
| Vermogensverbruik (max) | 198 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Breedte ( zonder voet ) | 813,3 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 359,1 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 9,66 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 1,39 cm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| Bevat geen | PVC/BFR |
| RJ-45 ports hoeveelheid | 1 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
























Er zijn voor dit product nog geen reviews.