U2723QE – 27 inch – 4K Ultra HD IPS LED Monitor – 3840×2160 – Pivot / HAS / RJ45 / USB-C
DELL UltraSharp 27 4K USB-C-hub monitor – U2723QE, 68,6 cm (27″), 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, LCD, 8 ms, Zilver
Beschrijving
Werk het meest productief op een 27 inch monitor met schitterende kleuren en contrast, voorzien van de eerste IPS Black-technologie in de branche en een connectiviteitshub.
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Backlight type | LED |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Responstijd (snel) | 5 ms |
| Pixeldichtheid | 163,18 ppi |
| Frequentiebereik verticaal | 23 – 86 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| Warmtedissipatie (typisch) | 98,27 BTU/h |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zilver |
| Voetenkleur | Zilver |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Aantal upstream-poorten | 2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| HDMI versie | 2.0 |
| Audio-uitgang | Ja |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Wifi | Nee |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 25,9 W |
| Vermogensverbruik (max) | 220 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Stroom | 2.7 A |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 5000 m |
| Breedte ( zonder voet ) | 611,4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 353 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 7,35 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 1 cm |
| Gewicht verpakking | 9,53 kg |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, USB Type-C naar USB Type-A, USB Type-C naar USB Type-C |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold, TCO |
| PAIA-versie | 1.3.0, 2021 |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Zonder zware metalen | Hg (kwik) |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Responstijd | 8 ms |
| Typische contrastverhouding | 2000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Helderheid (typisch) | 400 cd/m² |
| Ondersteunde video-modi | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| DDC/CI | Ja |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| Gleurengamma DCI-P3 | 98 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Kantoor |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-C |
| USB Power Delivery tot max. | 90 W |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| HDCP | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -45 – 45° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 21° |
| Plug and play | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,2 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Soort voeding | Intern |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 90 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 – 12192 m |
| Gewicht (met standaard) | 6,27 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 54,3 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 4,48 kg |
| Bezel breedte (bovenkant) | 7,35 mm |
| Stand weight | 1,79 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Bevat geen | Arsenicum, PVC/BFR |
| Beeld naast beeld (PbP) | Ja |
| RJ-45 ports hoeveelheid | 1 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Energiebeheer | Ja |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.