StarTech.com USB-C Triple Monitor Multiport Adapter, Dual 4K 60Hz + 4K 30Hz HDMI & DisplayPort, 3-Port USB Hub, 10Gbps, 100W PD Pass-Through, GbE, Travel Dock, Windows & ChromeOS
StarTech.com USB-C Triple Monitor Multiport Adapter, Dual 4K 60Hz + 4K 30Hz HDMI & DisplayPort, 3-Port USB Hub, 10Gbps, 100W PD Pass-Through, GbE, Travel Dock, Windows & ChromeOS. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, USB Power Delivery tot max.: 100 W. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Kleur van het product: Grijs, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit/s, HD type: 4K Ultra HD. Type stroombron: USB, Stroomverbruik (typisch): 15 W, USB kabel lengte: 0,6 m. Ondersteunt Windows: Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10…, Andere ondersteundende systemen: ChromeOS
Beschrijving
Creëer een mobiele werkplek met dual of triple 4K video via HDMI en/of DisplayPort (MST-ondersteuning vereist), drie USB-A poorten, Gigabit Ethernet en power delivery pass-through om de laptop op te laden
The StarTech.com Advantage
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | |
| HDMI versie | 2.0b |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Wake-on-LAN | Ja |
| Full duplex | Ja |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| LED-indicatoren | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Stroomverbruik (typisch) | 15 W |
| Ondersteunt Windows | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Diepte | 122 mm |
| Gewicht | 113 g |
| Diepte verpakking | 241 mm |
| Gewicht verpakking | 210 g |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Microfoon, line-in ingang | Nee |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Kleur van het product | Grijs |
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| UASP-ondersteuning | Ja |
| Type stroombron | USB |
| USB kabel lengte | 0,6 m |
| Temperatuur bij opslag | -10 – 70 °C |
| Breedte | 56 mm |
| Hoogte | 18 mm |
| Breedte verpakking | 124 mm |
| Hoogte verpakking | 32 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Chipset | Parade – PS8469, Synaptics – VMM5322, VIA – VL822, VIA – VL103, Realtek – RTL8153 |






















Er zijn voor dit product nog geen reviews.