Series 7 Pro (738pu) – 38 inch – Curved – UltraWide Quad HD+ IPS Black Monitor – 3840×1600 – Thunderbolt 4 – HAS / RJ45 / USB-C
Til je werk naar een hoger niveau met de HP 37,5 inch WQHD+ Thunderbolt 4-monitor. Werk sneller en efficiënter met een krachtige, ultrabrede curved monitor met indrukwekkende kleuren.
Beschrijving
Perfectie van het hoogste niveau
Voor perfectie neem je geen genoegen met scherpe hoeken, kies voor de curve! Verhoog je productiviteit met de ultrabrede HP 37,5 inch WQHD+ Thunderbolt 4-monitor met indrukwekkende kleuren en een curved scherm.
| Beeldschermdiagonaal | 95,2 cm (37.5") |
|---|---|
| HD type | Wide Quad HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 2000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Backlight type | Edge LED |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Beeldverhouding | 21:9 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 111 ppi |
| Frequentiebereik verticaal | 30 – 60 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 36,6 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Waasniveau | 25 procent |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Kleurbereik | 100 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Snel opladen | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 4 |
| Ingebouwde audio decoders | DTS Virtual:X |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zilver, Zwart |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Ingebouwde KVM schakelaar | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Horizontaal draaibaar | 10 – -10° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 – 80 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 – 12192 m |
| Gewicht (met standaard) | 12,2 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 108,4 mm |
| Breedte verpakking | 1060 mm |
| Hoogte verpakking | 527 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT, TCO |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 396,9 mm |
| Diepte | 108,4 mm |
| Fabrieksgarantie | Drie jaar HP garantie |
| Certificering | |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| Inhoud | Monitor; Thunderbolt™-kabel; DisplayPort™-kabel; HDMI-kabel; Garantiekaart; Installatieposter; 1 USB Type-C-naar-Type-A-kabel; Netsnoer; Kleurkalibratierapport; VESA-montage-adapter |
| Resolutie | 3840 x 1600 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| Soort paneel | IPS Black |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid (typisch) | 400 cd/m² |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,23 x 0,23 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 88 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Kleurstandaard gamut | sRGB, DCI-P3 |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| HP-segment | Bedrijf |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 12 W |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-uitgangsversie | 1.4 |
| HDCP | Ja |
| Op afstand bedienbaar | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Picture-in-Picture | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 6,2 W |
| Vermogensverbruik (max) | 318 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 5000 m |
| Breedte ( zonder voet ) | 894,4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 396,9 mm |
| Diepte verpakking | 226 mm |
| Gewicht verpakking | 18,9 kg |
| Garantiekaart | Ja |
| Meegeleverde kabels | HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, USB Type-C naar USB Type-A, AC |
| Meegeleverde software | HP Display Center; HP Client Management Script Library |
| Gewicht | 12,2 kg |
| Breedte | 894,4 mm |
| Certificaten van naleving | CECP, CCC, CB, EAC, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197497776584 |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.