Series 7 Pro (732pk) – 32 inch – 4K Ultra HD IPS Black LED Monitor – 3840×2160 – Thunderbolt 4 – Pivot / HAS / RJ45 / USB-C
Deze 31,5 inch 4K-monitor biedt makers, uitvinders en grote denkers visuele perfectie met IPS Black en HDR400[1] en uitgebreide hubconnectiviteit dankzij Thunderbolt 4™.
Beschrijving
De kracht om iets tot leven te brengen
Ontdek de ultieme mogelijkheden van de ultrakrachtige en verbluffend nauwkeurige HP Serie 7 Pro 31,5 inch 4K Thunderbolt 4-monitor. Dankzij de indrukwekkende mogelijkheden van Thunderbolt™ 4, IPS Black-technologie en 4K UHD-resolutie kun je nu elk tastbare, levensechte detail van jouw creaties ervaren.[1]
| Beeldschermdiagonaal | 80 cm (31.5") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS Black |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Schermhelderheid (piek) | 400 cd/m² |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,18 x 0,18 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,7 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Kleurstandaard gamut | sRGB, DCI-P3 |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Snel opladen | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| HP-segment | Bedrijf |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Voetenkleur | Zilver, Zwart |
| HDMI | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-A, USB Type-B |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Ingebouwde KVM schakelaar | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Pivot hoek | 0 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -45 – 45° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 5000 m |
| Breedte ( zonder voet ) | 713,5 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 415,9 mm |
| Diepte verpakking | 185 mm |
| Gewicht verpakking | 13,7 kg |
| Garantiekaart | Ja |
| Meegeleverde kabels | HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, USB Type-A naar USB Type-B, USB Type-C naar USB Type-C, AC |
| Meegeleverde software | HP Display Center; HP Client Management Script Library |
| Gewicht | 8,77 kg |
| Breedte | 713,5 mm |
| Certificaten van naleving | CECP, CCC, CB, EAC, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197498471358 |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 2000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Backlight type | Edge LED |
| Helderheid (typisch) | 400 cd/m² |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Ondersteunde video-modi | 2160p |
| Contrast ratio (dynamisch) | 10000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 140 ppi |
| Frequentiebereik verticaal | 29 – 60 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,2 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Waasniveau | 25 procent |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Kleurbereik | 100 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| HDCP | Ja |
| Op afstand bedienbaar | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Picture-in-Picture | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 4,8 W |
| Vermogensverbruik (max) | 205 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 – 80 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 – 12192 m |
| Gewicht (met standaard) | 8,77 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 47 mm |
| Breedte verpakking | 816 mm |
| Hoogte verpakking | 504 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT, TCO |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 415,9 mm |
| Diepte | 47 mm |
| Fabrieksgarantie | Drie jaar HP garantie |
| Certificering | |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| Inhoud | Monitor; Thunderbolt™kabel; DisplayPort™-kabel; HDMI-kabel; Garantiekaart; USB Type-A-naar-B-kabel; installatieposter; Netsnoer; Kleurkalibratierapport |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.