Samsung 32″ Odyssey Neo G8 G85NB UHD 240Hz Gaming Monitor
Samsung 32″ Odyssey Neo G8 G85NB UHD 240Hz Gaming Monitor, 81,3 cm (32″), 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, LED, 1 ms, Wit
Beschrijving
Een nieuwe wereld gaat voor je open
Quantum Matrix Technology
Een ongeëvenaarde kijkervaring. De revolutionaire Quantum Matrix Technology met Quantum Mini LEDs staat garant voor een haarscherp beeld en perfecte contrasten waarin alle details tot hun recht komen. Local dimming zones op 1.196 in combinatie met 12-bit zwartnuances staan garant voor een ongeëvenaarde beeldkwaliteit.
Mis geen enkel detail en versla je tegenstanders
Quantum HDR 2000
Elk detail komt volledig tot zijn recht. Duistere schaduwen en zonovergoten scènes komen met een helderheidsniveau van 2.000 nit en een contrastratio van 1.000.000:1 echt tot leven in een realistisch kleurenpalet met diepgang. Op zoek naar de heilige graal van Raytracing? Je hebt hem nu gevonden en je bent al je tegenstanders te snel af.
Een nieuwe klasse gaming gear
UHD-resolutie & 240 Hz vernieuwingsfrequentie
Andere schermen kunnen er alleen van dromen. Met de snelste vernieuwingsfrequentie onder de 4K-gaming monitoren, van wel 240Hz, is de G85NB uitgeroepen tot Best of Innovation tijdens CES 2022. Maar hij gaat verder, met de snelheid, immersie en diepgang om het uiterste uit elk spel te halen.
Gefocust in je flow
AMD FreeSync Premium Pro
Moeiteloos soepele gameplay. AMD FreeSync Premium Pro is voorzien van adaptieve synchronisatietechnologie die tearing, haperende beelden en inputvertraging vermindert. Dankzij Low framerate compensation lopen de scènes naadloos in elkaar over.
Verwen je zintuigen
1000R gebogen scherm
Welkom bij geavanceerd gamen 2.0. Maak kennis met bloedstollend gamen en stap in een nieuwe dimensie, die alles wat je tot nu toe hebt gezien, doet verbleken. Het 1000R 32-inch beeldscherm vult je hele blikveld en geeft je het gevoel dat je in de schoenen van je personage staat.
Licht in de duisternis
Core Lighting met CoreSync
In elke scène sta jij in de spotlights. Met Core Lighting zet jij de opstelling naar jouw hand en creëer jij je eigen realiteit in kleuren die van het scherm afspatten. Met CoreSync-technologie komen kleuren pas echt tot leven, niet alleen op het scherm, maar ook in de wereld eromheen.
Geen afleiding van licht in de ruimte
Matte Display
Focus op wat er echt toe doet. Het matte scherm voorkomt afleiding door kunst- en natuurlijk licht te absorberen in plaats van te reflecteren. Zo heb jij alle aandacht voor epische gevechten en moeilijke levels.
Geen verborgen geheimen
Ultrawide Game View
Verruim je blikveld. Ontdek verborgen pareltjes of ontmasker heimelijke vijanden: met de ultrabrede kijkverhouding van 21:9 zie jij alles en iedereen en steven jij af op een klinkende overwinning.
Automatisch verbinden, sneller dan ooit
Auto Source Switch+
Meteen plankgas. Met Auto Source Switch+ detecteert je monitor onmiddellijk wanneer een verbonden apparaat wordt aangezet en schakelt hij automatisch over naar het nieuwe inputsignaal. Zo kun je meteen van start gaan en vol gas geven.
Gebruiksgemak
Ergonomische standaard
Zoek naar de beste positie voor jou. Draai, kantel en pas de hoogte aan tot je klaar bent voor de overwinning. Het scherm is volledig compatibel met de standaard VESA-monitordraagarmen en kan moeiteloos in de voor jou perfecte positie worden geplaatst. Bovendien zijn er meerdere poorten die gemakkelijk toegankelijk zijn en probleemloos kunnen worden gebruikt om je favoriete apparaten in te pluggen.
Haarscherp beeld
Odyssey Neo is niet zomaar een gaming monitor, maar een klasse apart. Quantum Mini-LED achtergrondverlichting met Quantum HDR 2000 zorgt voor ongekende diepte en onovertroffen beeldkwaliteit.
Prestaties van wereldformaat
Het verschil tussen winnen en verliezen zit soms in een klein hoekje. Maar met het allereerste 4K-gaming monitor met een vernieuwingsfrequentie van 240 Hz, een responstijd van 1 ms, G-Sync en FreeSync Premium Pro ga jij altijd voor goud.
Ga op in een nieuwe wereld
De buiging van 1000R komt perfect overeen met het menselijk oog. Zo komen de werelden in jouw favoriete games tot leven en ga je helemaal op in jouw spel.
| Beeldschermdiagonaal | 81,3 cm (32") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | VA |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,2 cm |
| Kleurbereik | 95 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| Game modus | Ja |
| Smart modes | FPS, RPG, RTS |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Wit |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| HDCP versie | 2.2 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Picture-in-Picture | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Jaarlijks energieverbruik | 48 kWu |
| Gewicht (met standaard) | 8,9 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 173 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 7 kg |
| Diepte verpakking | 236 mm |
| Gewicht verpakking | 12,9 kg |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort |
| Lage invoervertraging | Ja |
| Lokale dimzones | 1196 |
| Video kleurenmodi | Bioscoop, Aanpasbaar, Dynamic contrast, Sporten |
| Automatische bronwissel+ | Ja |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Fabrieksafstelling | Ja |
| Virtueel richtpunt | Ja |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1 miljard kleuren |
| Backlight type | Mini LED |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,7 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Quantum-dotkleurtechnologie | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Spelkenmerken | Super Arena Gaming UX, Super Ultrawide GameView |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Consument |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| HDCP | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 12 cm |
| Pivot hoek | -92 – 92° |
| Horizontaal draaibaar | -15 – 15° |
| Bereik kantelhoek | -9 – 13° |
| Stroomverbruik (typisch) | 33,2 W |
| Vermogensverbruik (max) | 140 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Extern |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 40 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 713 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 434,8 mm |
| Breedte verpakking | 827 mm |
| Hoogte verpakking | 530 mm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Lengte stroomkabel | 1,5 m |
| Local dimming | Ja |
| Samsung Eye Saver Mode | Ja |
| Adaptief beeld | Ja |
| Certificaten van naleving | UL |
| Eco-lichtsensor | Ja |
| Uitschakeltimer plus | Ja |





















































Er zijn voor dit product nog geen reviews.