Samsung 25″ Odyssey G4 G40B FHD 240Hz Gaming Monitor
Samsung 25″ Odyssey G4 G40B FHD 240Hz Gaming Monitor, 63,5 cm (25″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, 1 ms, Zwart
Beschrijving
Maak je wereld groter
FHD-resolutie & IPS-scherm
Laat je verleiden door een virtuele wereld die de realiteit tart. Jouw game-ervaring krijgt een heel nieuwe dimensie. Het IPS-scherm met de brede kijkhoek van 178º staat garant voor heldere kleuren en haarscherp beeld vanuit elke positie. Met zoveel meer pixels en zoveel meer diepte lijken jouw games realistischer dan ooit tevoren.
Reageren in realtime
240 Hz vernieuwingsfrequentie & 1 ms responstijd
Supersnel is voor jou niet snel genoeg en daarom kies jij voor een vernieuwingsfrequentie van 240 Hz. Reken voorgoed af met lag en onscherpe beelden en geef vol gas tijdens het gamen. Dankzij de responstijd van 1 ms schakel jij je tegenstanders uit zodra ze in beeld komen.
Focus zonder onderbrekingen
Compatibel met Nvidia G-Sync
Dit is gamen zoals gamen is bedoeld. Compatibiliteit met G-Sync zorgt ervoor dat de GPU en het beeldscherm in sync blijven en voorkomt haperingen, beeldvertraging en tearing. Snelle acties en complexe scènes komen dankzij AMD FreeSync Premium strak en stabiel in beeld, zodat jij jouw tegenstanders altijd een stap voor bent.
Mis niets meer van jouw game
Ultrawide Game View
Voortaan ga jij altijd voor goud. Stel je scherm in op 21:9 en ontdek met Ultrawide Game View wat er eerder allemaal aan je oog was onttrokken. Als je nu een voetbalgame speelt, overzie je het hele veld en schiet je de bal zo in het doel. En bij autoraces heb jij als coureur perfect zicht op het parcours.
Automatisch verbinden, sneller dan ooit
Auto Source Switch+
Meteen plankgas. Dankzij Auto Source Switch+ detecteert je monitor onmiddellijk wanneer een verbonden apparaat wordt aangezet en schakelt hij automatisch over naar het nieuwe inputsignaal. Zo kun je sneller van start gaan.
Zie jouw game op jouw manier
Ergonomische standaard
Ga voor de overwinning. Draai en kantel je monitor en stel de weergave zo in dat je al je tegenstanders perfect in beeld krijgt. Omdat je het scherm alle kanten op kunt draaien, kun jij een optimale gamingpositie innemen.
| Beeldschermdiagonaal | 63,5 cm (25") |
|---|---|
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| Helderheid (typisch) | 400 cd/m² |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (verticaal) | 30,3 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| ConnectShare (USB) | Nee |
| Game modus | Nee |
| Smart modes | Bioscoop, Aanpasbaar, Dynamisch, FPS, RPG, RTS, Sporten |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| DVI-poort | Nee |
| HDMI versie | 2.0 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Audio-ingangen | Nee |
| HDCP versie | 2.2 |
| Wifi | Nee |
| Ethernet LAN | Nee |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Picture-in-Picture | Nee |
| Stroomverbruik (typisch) | 18 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Soort voeding | Extern |
| Gewicht (met standaard) | 4,5 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 85,4 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 28 kg |
| Breedte verpakking | 628 mm |
| Hoogte verpakking | 163 mm |
| Meegeleverde kabels | HDMI |
| Sound-mirroring | Nee |
| Tap View | Nee |
| Universele gids | Nee |
| Beeld naast beeld (PbP) | Nee |
| Draadloos opladen | Nee |
| Adaptief beeld | Ja |
| Eco-besparing plus | Ja |
| Eco-lichtsensor | Ja |
| Draadloos scherm | Nee |
| Uitschakeltimer plus | Ja |
| Fabriekskalibratierapport | Nee |
| Virtueel richtpunt | Ja |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Schermhelderheid (min) | 320 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 54,4 cm |
| Quantum-dotkleurtechnologie | Nee |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Spelkenmerken | Super Arena Gaming UX, Super Ultrawide GameView |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Markt positionering | Consument |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal Micro HDMI poorten | |
| Mini DisplayPort kwantiteit | |
| HDCP | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 12 cm |
| Pivot hoek | -92 – 92° |
| Horizontaal draaibaar | -15 – 15° |
| Bereik kantelhoek | -3 – 22° |
| Black eQualizer functie | Ja |
| Vermogensverbruik (max) | 35 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 40 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 558,5 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 341,1 mm |
| Type standaard | HAS standaard |
| Diepte verpakking | 429 mm |
| Gewicht verpakking | 6 kg |
| Lengte stroomkabel | 1,5 m |
| Lage invoervertraging | Ja |
| TV Plus | Nee |
| Werkt met Samsung Bixby | Nee |
| Far-field steminteractie | Nee |
| Energieverbruik (DPMS) | 0,5 W |
| Samsung Eye Saver Mode | Ja |
| Doorgelust | Nee |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Nee |
| Eco-bewegingssensor | Nee |
| Afbeeldingsgrootte | No |
| Grijsbalans | No |
| Fabrieksafstelling | Nee |
| Werkruimte | Nee |
| Uniformiteitscorrectie | Nee |





































Er zijn voor dit product nog geen reviews.