Samsung 24″ Odyssey G3 G30D FHD 180Hz Gaming Monitor
Samsung 24″ Odyssey G3 G30D FHD 180Hz Gaming Monitor, 61 cm (24″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LCD, Zwart
Beschrijving
Reageren in realtime
180Hz vernieuwingsfrequentie & 1ms responstijd (MPRT)
Supersnel is voor jou niet snel genoeg. Dankzij de beeldfrequentie van 180Hz geniet je zonder vertraging van een spannende en soepele game-ervaring. Dankzij de responstijd van 1ms (MPRT) schakel jij je tegenstanders uit zodra ze in beeld komen met minimale blur.
Volg de actie
AMD FreeSync
Supervloeiende entertainmentervaring. AMD Radeon FreeSync™ synchroniseert de vernieuwingsfrequentie van je videokaart en monitor, en beperkt tearing. Kijk films en speel games zonder onderbrekingen. Zelfs de snelste actiescènes zijn vloeiend en scherp.
Ga de strijd aan met tegenstanders in het donker dankzij beter zicht
Dankzij de Black Equalizer kun je de helderheid van donkere scènes in je games zelf aanpassen, zodat je al je tegenstanders ziet – ook in de donkerste uithoeken van het spel.
Een nieuw precisieniveau
Virtual Aim Point
Plaats je schoten nog nauwkeuriger met Virtual Aim Point. Dankzij het vizier op het scherm heb je een gedetailleerder beeld. Precisie maakt namelijk het verschil tussen winst of verlies.
Open vizier, overwinning in zicht
Eye Saver Mode & Less Screen Flickering
Jij bepaalt het speelveld zolang als jij dat wilt. Eye Saver Mode minimaliseert blauw licht en dat betekent scherp zicht en geen vermoeide ogen, ook niet bij lange gamesessies. Bovendien rekent Odyssey G3 ook resoluut af met het vermoeiende en irritante ‘flikkeren’ van het beeldscherm, zodat jij in je flow blijft en geconcentreerd je tegenstanders in het vizier houdt, zonder vermoeide ogen.
Geniet van het uitzicht
3-sided Borderless design
Verliezen komt in jouw vocabulaire niet voor. Jij speelt om te winnen en het nagenoeg randloze scherm biedt je alle ruimte om er vol tegenaan te gaan. Of speel op zeker met twee monitoren in een dual set-up zodat niets of niemand aan je arendsblik kan ontsnappen.
Games op maat
Ergonomic Stand
Ga voor de overwinning. Draai en kantel je monitor en stel de weergave zo in dat je al je tegenstanders perfect in beeld krijgt. Omdat je het scherm alle kanten op kunt draaien, kun jij een optimale gamingpositie innemen.
| Beeldschermdiagonaal | 61 cm (24") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | VA |
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Schermhelderheid (min) | 200 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,6 cm |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| HDCP | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 12 cm |
| Pivot hoek | -15 – 15° |
| Horizontaal draaibaar | -2 – 92° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Soort voeding | Extern |
| Gewicht (met standaard) | 3,9 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 92 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 2,4 kg |
| Breedte verpakking | 618 mm |
| Hoogte verpakking | 184 mm |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI |
| Richtpunt | Ja |
| Samsung Eye Saver Mode | Ja |
| Automatische bronwissel+ | Ja |
| Virtueel richtpunt | Ja |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 180 Hz |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 95 procent |
| AMD FreeSync | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Markt positionering | Consument |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| HDCP versie | 1.3/1.4 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 17 W |
| Vermogensverbruik (max) | 25 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 40 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 544 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 333,3 mm |
| Type standaard | HAS standaard |
| Diepte verpakking | 439 mm |
| Gewicht verpakking | 5,6 kg |
| Lengte stroomkabel | 1,5 m |
| Beeldverwerkingstechnologie | NQ8 AI Gen 3 Processor |
| Eco-besparing plus | Ja |
| Uitschakeltimer plus | Ja |










































Er zijn voor dit product nog geen reviews.