Samsung 23,8″ Odyssey G3 G32A FHD 165Hz Gaming Monitor
Samsung 23,8″ Odyssey G3 G32A FHD 165Hz Gaming Monitor, 61 cm (24″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LCD, Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 61 cm (24") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | VA |
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Kleurstandaard gamut | NTSC |
| AMD FreeSync | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Consument |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Jaarlijks energieverbruik | 23 kWu |
| Gewicht (met standaard) | 4,5 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 92 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3 kg |
| Diepte verpakking | 454 mm |
| Gewicht verpakking | 6,6 kg |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI |
| Installatie-cd | Ja |
| Certificering | Windows 10 |
| Eco-besparing plus | Ja |
| Uitschakeltimer plus | Ja |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 165 Hz |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,6 cm |
| Kleurbereik | 72 procent |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Game modus | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 12 cm |
| Pivot hoek | -2 – 92° |
| Horizontaal draaibaar | -15 – 15° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Stroomverbruik (typisch) | 16 W |
| Vermogensverbruik (max) | 25 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Extern |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 40 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 544 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 333,3 mm |
| Breedte verpakking | 636 mm |
| Hoogte verpakking | 211,5 mm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |
| Lengte stroomkabel | 1,5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Ja |
| Servicepoort | Ja |














































Er zijn voor dit product nog geen reviews.