Philips Evnia 34M2C6500/00 computer monitor 86,4 cm (34″) 3440 x 1440 Pixels Wide Quad HD QDOLED Grijs
Philips Evnia 34M2C6500/00, 86,4 cm (34″), 3440 x 1440 Pixels, Wide Quad HD, QDOLED, 0,03 ms, Grijs
Beschrijving
Deze monitor is voorzien van functies die schitterende beelden leveren. Met VESA ClearMR 9000 en DisplayHDR TrueBlack 400, produceert deze gamemonitor beelden met een diep contrast en scherpe definitie.
| Beeldschermdiagonaal | 86,4 cm (34") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Responstijd | 0,03 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Helderheid (typisch) | 1000 cd/m² |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 80 cm |
| Hardheid oppervlak | 2H |
| Kleurbereik | 99,3 procent |
| Adobe RGB dekking | 97,8 procent |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Markt positionering | Gamen |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| HDCP | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Picture-in-Picture | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 3658 m |
| Breedte ( zonder voet ) | 813 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 367 mm |
| Breedte verpakking | 900 mm |
| Hoogte verpakking | 525 mm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Lage invoervertraging | Ja |
| Resolutie | 3440 x 1440 Pixels |
| Display technologie | QD-OLED |
| HD type | Wide Quad HD |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Maximale refresh snelheid | 175 Hz |
| Schermhelderheid (piek) | 450 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2315 x 0,2315 mm |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 100 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,7 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| DDC/CI | Ja |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 148,8 procent |
| AMD FreeSync | Ja |
| Kleur van het product | Grijs |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| HDCP versie | 2.2 |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Horizontaal draaibaar | -30 – 30° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 98,9 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 35 °C |
| Hoogte bij opslag | 0 – 12192 m |
| Gewicht (met standaard) | 7,72 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 164 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 6,15 kg |
| Diepte verpakking | 226 mm |
| Gewicht verpakking | 10,6 kg |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI, USB |
| Certificering | CB Маркування CE ETL TUV/ISO9241-307 EAC EAEU RoHS MEPS PSB EMF FCC ICES-003 CEC UKCA |

























Er zijn voor dit product nog geen reviews.