Philips 3000 series 16B1P3302D/00 computer monitor 39,6 cm (15.6″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart
Philips 3000 series 16B1P3302D/00, 39,6 cm (15.6″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 4 ms, Zwart
Beschrijving
Deze monitor is draagbaar, licht en ideaal voor een betere productiviteit als u onderweg bent. Tijdens het reizen kunt u dankzij de dubbele USB-C-functie eenvoudig materiaal delen en tonen of een installatie met meerdere schermen opzetten.
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 75 Hz |
| Backlight type | W-LED |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, verticaal | 170° |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Grootte beeld (horizontaal) | 34,4 cm |
| Waasniveau | 25 procent |
| Kleurdiepte | 6 Bit |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 64 procent |
| sRGB | Ja |
| AMD FreeSync | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 15 W |
| HDCP | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Pivot hoek | 0 – 90° |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 4,4 W |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 3658 m |
| Breedte verpakking | 404 mm |
| Hoogte verpakking | 281 mm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| LowBlue-modus | Ja |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Officiële goedkeuringen | CB; TUV/GS; TUV Ergo; CU-EAC; EAEU RoHS; CE Mark; FCC Class B; ICES-003; cETLus |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 4 ms |
| Typische contrastverhouding | 700:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,2 miljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 50000000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 170° |
| Pixel pitch | 0,17925 x 0,17925 mm |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 75 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 19,4 cm |
| DDC/CI | Ja |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| NTSC-dekking (normaal) | 46 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Component video sync | Separate sync |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Nee |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Audio-uitgang | Ja |
| HDCP versie | 1.4/2.2 |
| Scharnier | Ja |
| Bereik kantelhoek | 0 – 90° |
| LED-indicatoren | Ingeschakeld, Slaapstand |
| Stroomverbruik (typisch) | 6,2 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Hoogte bij opslag | 3658 – 12192 m |
| Gewicht (met standaard) | 1,03 kg |
| Diepte verpakking | 103 mm |
| Gewicht verpakking | 20,8 kg |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Meegeleverde software | SmartControl |
| Bevat geen | Kwik, PVC/BFR |
| Glanstype buitenzijde | Getextureerd |
| EasyRead-modus | Ja |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Beeldverbetering | SmartImage |



















Er zijn voor dit product nog geen reviews.