OMEN by HP 34 inch WQHD 165 Hz Curved gaming monitor – OMEN 34c
Wat is er nu leuker dan op te gaan in je game? Deze monitor is met het ultrabrede 1500R curved scherm zeer immersief. Snelle prestaties en realistische HDR-kleuren met een slank ontwerp staan en klinken geweldig op je bureau.
7 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €419,00.€399,00Huidige prijs is: €399,00.
7 op voorraad
VergelijkBeschrijving
GENIET ER VOLOP VAN
Wat is er nu leuker dan helemaal op te gaan in je game? De OMEN by HP 34 inch WQHD 165 Hz Curved gamingmonitor is met het ultrabrede 1500R curved scherm zeer immersief. Dankzij de snelle prestaties en realistische HDR-kleuren ga je helemaal op in de games die je het liefst speelt, terwijl hij door het slanke ontwerp geweldig staat en klinkt op je bureau.
| Beeldschermdiagonaal | 86,4 cm (34") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | VA |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Maximale refresh snelheid | 165 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid (typisch) | 400 cd/m² |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Contrast ratio (dynamisch) | 10000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 110 ppi |
| Frequentiebereik verticaal | 60 – 165 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,4 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Waasniveau | 40 procent |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Gleurengamma DCI-P3 | 90 procent |
| AMD FreeSync | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Game modus | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Gamen |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 10 cm |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Plug and play | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 – 80 procent |
| Gewicht (met standaard) | 10,6 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 108,4 mm |
| Breedte verpakking | 911 mm |
| Hoogte verpakking | 465 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 366,7 mm |
| Diepte | 108,4 mm |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar garantie |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| Inhoud | Monitor; DisplayPort™-kabel; Garantiekaart; Installatieposter; Netsnoer |
| Resolutie | 3440 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Wide Quad HD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Backlight type | Edge LED |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Beeldverhouding | 21:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,23 x 0,23 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 79,7 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Kleurstandaard gamut | sRGB, DCI-P3 |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| HP-segment | Thuis |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 6 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| HDCP | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 76 W |
| Vermogensverbruik (max) | 90 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Breedte ( zonder voet ) | 807,9 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 366,7 mm |
| Diepte verpakking | 227 mm |
| Gewicht verpakking | 15,4 kg |
| Garantiekaart | Ja |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, AC |
| Meegeleverde software | OMEN Gaming Hub |
| Gewicht | 10,6 kg |
| Breedte | 807,9 mm |
| Certificaten van naleving | CCC, CB, EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Certificering | |
| Pallet brutogewicht | 338 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197029618894 |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.