Lindy LH900XW Headset Bedraad en draadloos Hoofdband Oproepen/muziek USB Type-C Bluetooth Zwart
Lindy LH900XW, Bedraad en draadloos, Oproepen/muziek, 284 g, Headset, Zwart
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Headset type | Stereofonisch |
| Verstelbare hoofdband | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth-profielen | APTX, APTX-HD |
| Gevoeligheid koptelefoon | 95 dB |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Chipset | CSR8670 |
| Accu gestuurd | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Temperatuur bij opslag | -25 – 50 °C |
| Diepte | 210 mm |
| Gewicht | 284 g |
| Diepte verpakking | 230 mm |
| Gewicht verpakking | 914 g |
| Meegeleverde Audio adapters | 6ˌ3 mm, Luchtvaart |
| Opbergetui | Ja |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), REACH, RoHS |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| 3,5mm-connector | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Maximum input vermogen | 1 mW |
| Soort magneet | Neodymium |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Membraan diameter | 4 cm |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Continue audio-afspeeltijd | 15 uur |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -25 – 50 °C |
| Breedte | 200 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte verpakking | 230 mm |
| Hoogte verpakking | 65 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | Audio (3ˌ5 mm) |
| Oorkussenmateriaal | Eiwitleer |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |










Er zijn voor dit product nog geen reviews.