LG 32UR550-B computer monitor 80 cm (31.5″) 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD Zwart
Ervaar oogverblindende beelden met de 32UR550-B computermonitor van LG. Het enorme 31,5″ scherm levert een verbluffende 4K Ultra HD-resolutie en bevat meer dan 8 miljoen pixels. Alles ziet er ongelooflijk levensecht en meeslepend uit, of je nu aan graphics werkt, films kijkt of aan het gamen bent. En met een snelle responstijd van 4 ms ziet zelfs snelle actie er vloeiend en onscherp uit. Brede 178 ° kijkhoeken zorgen voor een duidelijk beeld vanaf bijna elke plek. Deze LG monitor ziet er niet alleen geweldig uit, hij is ontworpen voor ultiem gebruiksgemak. De veelzijdige standaard biedt hoogteverstelling en VESA-montage voor de perfecte kijkpositie. Ingebouwde luidsprekers en een USB-hub brengen de bediening binnen handbereik. Dit alles in een strak, modern zwart ontwerp.
| Beeldschermdiagonaal | 80 cm (31.5") |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Responstijd | 4 ms |
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Kleurbereik | 90 procent |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Smart modes | Energiebesparend |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Scharnier | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 45 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 7 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 45,7 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 5,2 kg |
| Diepte verpakking | 226 mm |
| Gewicht verpakking | 10,1 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | VA |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,06053 x 0,18159 mm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| AMD FreeSync | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Verlichte standaard | Nee |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Extern |
| Breedte ( zonder voet ) | 714,3 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 420,1 mm |
| Breedte verpakking | 821 mm |
| Hoogte verpakking | 507 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | HDMI |
























Er zijn voor dit product nog geen reviews.