LG 27UK670P-B computer monitor 68,6 cm (27″) 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LCD Zwart
LG 27UK670P-B, 68,6 cm (27″), 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, LCD, 5 ms, Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Game modus | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 11 cm |
| Draaibaar | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 – 15° |
| Plug and play | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,1 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 364,5 mm |
| Breedte verpakking | 403 mm |
| Hoogte verpakking | 552 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| DDC/CI | Ja |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| AMD FreeSync | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Afneembare standaard | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Scharnier | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Gewicht (met standaard) | 7 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 44,6 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 4,8 kg |
| Diepte verpakking | 192 mm |
| Gewicht verpakking | 10,2 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Contrastversterker | Ja |

























Er zijn voor dit product nog geen reviews.