Lenovo Legion R27q-30 computer monitor 68,6 cm (27″) 2560 x 1440 Pixels Quad HD LED Zwart
Ga helemaal op in de actie met de Legion R27q-30 gamingmonitor van Lenovo. Het grote 27″ Quad HD-scherm met een resolutie van 2560 x 1440 levert haarscherpe beelden die je rechtstreeks in de gamewereld trekken. Dankzij de razendsnelle responstijd van 4 ms ziet alles er vloeiend uit, zelfs tijdens snelle gevechten. Ingebouwde luidsprekers, brede kijkhoeken van 178 graden en een verstelbare voet maken deze monitor net zo geweldig voor het bekijken van films of om werk gedaan te krijgen. Het slanke, ruimtebesparende volledig zwarte ontwerp ziet er prachtig uit op elk bureau. Of u nu vijanden afmaakt of spreadsheets doorwerkt, deze monitor van Lenovo brengt uw digitale inhoud tot leven.
Beschrijving
Voor games die er verbluffend uitzien; Ga helemaal op in gaming; Al uw games ogen adembenemend scherp op het grote 27-inch beeldscherm met QHD-resolutie; Door de supersnelle verversingsfrequentie van 180 Hz1 werken al uw games supersoepel op de Legion R27q-30; Krijg elke opname met een snelle reactietijd van 0,5 ms, MPRT2; Wazige bewegingen en haperingen in de gameplay behoren tot het verleden met AMD FreeSync™ Premium3 en het ClearMR 6000-certificaat; Visueel scherpe gaming; De kleurruimte van 99% sRGB en 90% DCI-P3 zorgen ervoor dat uw games er bijzonder levendig en duidelijk uitzien; Beleef games die er levensecht uitzien met realistische schaduwen en lichteffecten op het VESA-gecertificeerde HDR 400-beeldscherm; De twee luidsprekers van 3 watt bieden een rijk stereogeluid voor een nog meeslepender spelervaring; Comfortabel gamen; Kies de beste gamepositie met de LTPS-standaard (verhogen, kantelen, draaien, roteren) om uw beeldscherm perfect aan te passen bij uw voorkeurshouding; Profiteer van de beste kleurnauwkeurigheid en oogcomfort met de Natural Low Blue Light-technologie die blauw licht reduceert zonder kleurverstoring; Lenovo Artery-scala4 aan tools maakt gaming een nog leukere ervaring dan voorheen
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 165 Hz |
| Backlight type | W-LED |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 3000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Gleurengamma DCI-P3 | 90 procent |
| AMD FreeSync | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Gamen |
| Kleurnaam | Raven Black |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-uitgang | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 30 W |
| Vermogensverbruik (max) | 50 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Gewicht (met standaard) | 5,8 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 58,5 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3,9 kg |
| Bezel breedte (bovenkant) | 2 mm |
| Breedte verpakking | 820 mm |
| Hoogte verpakking | 500 mm |
| Garantiekaart | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Quad HD |
| Responstijd | 4 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Schermhelderheid (piek) | 400 cd/m² |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,233 x 0,233 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Responstijd (extreem) | 0,5 ms |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 6 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 13,5 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -30 – 30° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 22° |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,6 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 367,6 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 2 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 2,2 cm |
| Diepte verpakking | 160 mm |
| Gewicht verpakking | 9,2 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Lengte stroomkabel | 1,5 m |
| Certificering | Eyesafe® Certified 2.0 TÜV Rheinland® Eye Comfort Certification TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |



















Er zijn voor dit product nog geen reviews.