Lenovo 4XD1K18260 hoofdtelefoon/headset Bedraad Hoofdband Muziek/Voor elke dag USB Type-A Zwart
Lenovo 4XD1K18260, Bedraad, Muziek/Voor elke dag, 20 – 20000 Hz, 149 g, Headset, Zwart
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Muziek/Voor elke dag |
| Headset type | Stereofonisch |
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Plug and play | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-connector | USB Type-A |
| Gevoeligheid koptelefoon | 116 dB |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Microfoon mute | Ja |
| Ingangsstroom (oordopjes) | 1 A |
| Gewicht | 149 g |
| Diepte verpakking | 189 mm |
| Gewicht verpakking | 325 g |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volumeregeling | Knop |
| Soort bediening | Knoppen |
| Kleur kabel | Zwart |
| Certificering | CB, CE, FCC&IC, VCCI, KCC,NOM |
| USB-aansluiting | Ja |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Diameter van de luidspreker | 3 cm |
| Microfoontype | Boom |
| Klapbare microfoon | Ja |
| Ingangsspanning (oordopjes) | 5 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte verpakking | 198 mm |
| Hoogte verpakking | 73 mm |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.