Lenovo 4XD1C99220 hoofdtelefoon/headset Bedraad In-ear Muziek/Voor elke dag USB Type-C Zwart
Lenovo 4XD1C99220, Bedraad, Muziek/Voor elke dag, 50 – 10000 Hz, 22 g, Headset, Zwart
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Muziek/Voor elke dag |
| Headset type | Stereofonisch |
| Soort bediening | Knoppen |
| Kleur kabel | Zwart |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-connector | USB Type-C |
| Gevoeligheid koptelefoon | 110 dB |
| Aantal microfoons | 3 |
| Ingangsspanning (oordopjes) | 5 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte verpakking | 91 mm |
| Hoogte verpakking | 102 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Draagwijze | In-ear |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volumeregeling | Knop |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Certificering | CB, FCC,ICES, CE, RCM, VCCI, KCC, EAC |
| USB-aansluiting | Ja |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Diameter van de luidspreker | 1 cm |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Ingangsstroom (oordopjes) | 1 A |
| Gewicht | 22 g |
| Diepte verpakking | 45 mm |
| Gewicht verpakking | 110 g |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.