Jabra 6593-833-309 hoofdtelefoon/headset Bedraad en draadloos Hoofdband Oproepen/muziek Micro-USB Bluetooth Zwart
De Evolve 65 is een draadloze headset met een geïntegreerd busylight en dubbele connectiviteit met twee Bluetooth®-apparaten. Zo vergroot je je productiviteit en je vrijheid op kantoor. Je hebt een draadloos bereik tot wel 30 m vanaf je smartphone en/of pc.nnDe Evolve 65 is een veelzijdige draadloze headset die ideaal is voor professionals die zich door op kantoor bewegen maar niet onderbroken willen worden. Kan verbonden worden met twee Bluetooth-producten, is voorzien van geïntegreerd busylight en is gecertificeerd voor Skype for Business, Cisco en meer.
Beschrijving
De Evolve 65 is een draadloze headset met een geïntegreerd busylight en dubbele connectiviteit met twee Bluetooth®-apparaten. Zo vergroot je je productiviteit en je vrijheid op kantoor. Je hebt een draadloos bereik tot wel 30 m vanaf je smartphone en/of pc.
De Evolve 65 is een veelzijdige draadloze headset die ideaal is voor professionals die zich door op kantoor bewegen maar niet onderbroken willen worden. Kan verbonden worden met twee Bluetooth-producten, is voorzien van geïntegreerd busylight en is gecertificeerd voor Skype for Business, Cisco en meer.
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Headset type | Monauraal |
| Volumeregeling | Knop |
| HD-stem | Ja |
| Verstelbare hoofdband | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| USB-connector | Micro-USB |
| Bluetooth-profielen | A2DP |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Aansluitbereik | 30 m |
| Maximum input vermogen | 10 mW |
| Gevoeligheid koptelefoon | 93,6 dB |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Microfoontype | Boom |
| Gevoeligheid microfoon | -17 dB |
| Aantal microfoons | 1 |
| Microfoon mute | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Batterij-oplaadindicatie | Ja |
| Accu/Batterij voltage | 5 V |
| Standby tijd | 360 uur |
| Temperatuur bij opslag | -5 – 45 °C |
| Diepte | 60,5 mm |
| Gewicht | 282,1 g |
| Diepte verpakking | 176 mm |
| Oplaadhouder | Nee |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Opbergetui | Ja |
| Oordopjesmateriaal | Schuim |
| Hoofdbandkussen | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Volume +, Volume – |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Muziek afspelen | Ja |
| Automatisch verbinden | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 4.0 |
| Diameter van de luidspreker | 2,8 cm |
| Ruisonderdrukkingstype | Passief |
| Frequentie microfoon | 100 – 10000 Hz |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Accu gestuurd | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue audio-afspeeltijd | 11, 12 |
| Gesprekstijd | 12 uur |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
| Oplaadbron | USB |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 – 50 °C |
| Breedte | 150 mm |
| Hoogte | 157 mm |
| Breedte verpakking | 51 mm |
| Hoogte verpakking | 206 mm |
| Oplaadstation | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Veiligheidsblad | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Gesproken begeleiding | Ja |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Gespreksbeheer | Y |





Er zijn voor dit product nog geen reviews.