Jabra 25089-999-899 hoofdtelefoon/headset Bedraad Hoofdband Kantoor/callcenter USB Type-C Zwart
Jabra 25089-999-899, Bedraad, 20 – 20000 Hz, Kantoor/callcenter, 148,9 g, Headset, Zwart
Beschrijving
Professionele gesprekken vanuit de logeerkamer. Motiverende playlists voordat je een grote presentatie geeft. Meditatieve klanken voor je concentratie. Met eersteklas geluid voor al je gesprekken en muziek en een ultra-zacht, verrassend comfortabel ontwerp, is de Evolve2 50 speciaal ontwikkeld voor jouw hybride werkritme.
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| Volumeregeling | Knop |
| Soort bediening | Knoppen |
| BeamForming | Ja |
| Geoptimaliseerd voor | Microsoft Teams |
| Muziek afspelen | Ja |
| HD-stem | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Diameter van de luidspreker | 2,8 cm |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Frequentie microfoon | 20 – 10000 Hz |
| Klapbare microfoon | Ja |
| Ondersteund audioformaat | SBC |
| Temperatuur bij opslag | -10 – 55 °C |
| Breedte | 193 mm |
| Hoogte | 65 mm |
| Breedte verpakking | 50 mm |
| Hoogte verpakking | 202 mm |
| Opbergetui | Ja |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Kunstleer, Polycarbonaat (PC), Roestvrijstaal |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Volume +, Volume – |
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Kleur kabel | Zwart |
| Clear-Voice-technologie | Ja |
| Automatisch verbinden | Ja |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aansluitbereik | 30 m |
| Maximum input vermogen | 30 mW |
| Impedantie | 16 Ohm |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Microfoontype | Boom |
| Gevoeligheid microfoon | -38 dB |
| Aantal microfoons | 4 |
| Microfoon mute | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 – 55 °C |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Diepte | 175 mm |
| Gewicht | 148,9 g |
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Aantal | 1 |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Direct, Jabra Xpress |
| Gespreksbeheer | Y |











Er zijn voor dit product nog geen reviews.