Jabra 23189-999-979 hoofdtelefoon/headset Bedraad Hoofdband Kantoor/callcenter USB Type-A Zwart
Jabra 23189-999-979, Bedraad, Kantoor/callcenter, 20 – 20000 Hz, 125 g, Headset, Zwart
Beschrijving
Gemaakt voor productiviteit. Lichtgewicht, betrouwbaar en comfortabel.
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| Volumeregeling | Knop |
| Kleur kabel | Zwart |
| BeamForming | Ja |
| Plug and play | Ja |
| USB-aansluiting | Ja |
| Maximum input vermogen | 30 mW |
| Gevoeligheid koptelefoon | 115 dB |
| Ruisonderdrukkingstype | Passief |
| Gevoeligheid microfoon | -38 dB |
| Aantal microfoons | 2 |
| Microfoon mute | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Diepte | 54,3 mm |
| Gewicht | 125 g |
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Oordopjes | Ja |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Volume +, Volume – |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Clear-Voice-technologie | Ja |
| HD-stem | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-connector | USB Type-A |
| Akoestisch systeem | Open |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Diameter van de luidspreker | 2,8 cm |
| Microfoontype | Boom |
| Klapbare microfoon | Ja |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Breedte | 136,2 mm |
| Hoogte | 136,2 mm |
| Breedte verpakking | 213 mm |
| Hoogte verpakking | 40 mm |
| Garantiekaart | Ja |
| Opbergetui | Ja |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Gespreksbeheer | Y |





Er zijn voor dit product nog geen reviews.