HP P24q G4 computer monitor 60,5 cm (23.8″) 2560 x 1440 Pixels Quad HD LED Zwart
Geniet van een stijlvolle, in hoogte verstelbare monitor met QHD-resolutie en ultrabrede kijkhoeken op de HP P24q 23,8-inch Monitor die een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding en handige aansluitmogelijkheden biedt.
Beschrijving
Het ziet er goed uit. En het werkt nog beter
Geniet van een stijlvol, in hoogte verstelbaar display met haarscherpe QHD-resolutie en ultrabrede kijkhoeken op de HP P24q 23,8-inch Monitor. Dit ultradunne display met een flinterdunne rand aan drie zijden biedt een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding dankzij de handige HDMI- en VGA-aansluitmogelijkheden.
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,205 x 0,205 mm |
| Kleurstandaard gamut | NTSC |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| DVI-poort | Nee |
| HDMI versie | 1.4 |
| Audio-ingangen | Nee |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 10 cm |
| Pivot hoek | 0 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | 0 – 360° |
| Bereik kantelhoek | 5 – 23° |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Gewicht (met standaard) | 5,59 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 46,9 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 5,59 kg |
| Diepte verpakking | 211,6 mm |
| Gewicht verpakking | 5,59 kg |
| Hoogte | 322,5 mm |
| Diepte | 469 mm |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Quad HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 10000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 123 ppi |
| Frequentiebereik verticaal | 50 – 60 Hz |
| Kleurbereik | 72 procent |
| HP-segment | Bedrijf |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | |
| HDCP | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 26 W |
| Vermogensverbruik (max) | 30 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 540,6 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 322,5 mm |
| Breedte verpakking | 540,6 mm |
| Hoogte verpakking | 463,3 mm |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Gewicht | 5,59 kg |
| Breedte | 540,6 mm |
| Certificering | BSMI; CB; CCC; CE; CECP; CEL; cTUVus; EAC; FCC; ICES; ISO 9241-307; NOM; S-Mark; TUV Bauart; Ukraine Energy label; California Energy Commission (CEC); EC1062; UAE; ErP LOT5 |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.