GIGABYTE GS27U computer monitor 68,6 cm (27″) 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LCD Zwart
GIGABYTE GS27U, 68,6 cm (27″), 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, LCD, 1 ms, Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | SS-IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 160 Hz |
| Backlight type | Edge LED |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,15525 x 0,15525 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,5 cm |
| Kleurbereik | 95 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Draaibaar | Nee |
| Picture-in-Picture | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 3,4 W |
| Vermogensverbruik (avg) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 3,61 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 53,5 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 5,32 kg |
| Diepte verpakking | 500 mm |
| Gewicht verpakking | 7,3 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,6 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 127 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Gamen |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Nee |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Breedte ( zonder voet ) | 613 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 369,6 mm |
| Breedte verpakking | 740 mm |
| Hoogte verpakking | 156 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, Stroom |
| Beeld naast beeld (PbP) | Ja |

























Er zijn voor dit product nog geen reviews.