Bosch Serie 4 BWD41720 stofzuiger 5 l Trommelstofzuiger Droog en nat 1700 W Stofzak
Bosch Serie 4 BWD41720, 1700 W, Trommelstofzuiger, Droog en nat, Stofzak, 5 l, EPA
| Maximaal ingangsvermogen | 1700 W |
|---|---|
| Soort | Trommelstofzuiger |
| Stofzuigercontainer type | Stofzak |
| Kleur van het product | Grijs, Turkoois, Wit |
| Materiaal buis/slang | Roestvrijstaal |
| Stofzuiger luchtfiltering | EPA |
| Correct gebruik | Thuis |
| Motorbeschermingsfilter | Ja |
| Actieradius | 9 m |
| Snoeropslag | Ja |
| Opberg-/opslaghulpstuk | Ja |
| Hoeveelheid hadvaten | 1 |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Diepte | 490 mm |
| Gewicht | 10,4 kg |
| Diepte verpakking | 400 mm |
| Gewicht verpakking | 13,3 kg |
| Spleetzuigmond | Ja |
| Zuigmond voor kussens | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Soort reiniging | Droog en nat |
| Stof capaciteit | 5 l |
| Soort buis | Telescopisch |
| Flexibele slang | Ja |
| Vuilafscheidingsmethode | Filtrerend |
| Reinigt ondergronden | Kale vloer, Tapijt, Harde vloer, Tile, Meubelstoffering |
| Wasbaar filter | Ja |
| Snoerlengte | 6 m |
| Automatische snoeropwinder | Ja |
| Draaghandvat | Ja |
| Lengte handvat | Standaard handgreep |
| Soort bediening | Knoppen |
| Breedte | 350 mm |
| Hoogte | 360 mm |
| Breedte verpakking | 400 mm |
| Hoogte verpakking | 600 mm |
| Aantal mondstukken | 5 |




























Er zijn voor dit product nog geen reviews.