BenQ PD2725U computer monitor 68,6 cm (27″) 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LED Zwart
BenQ PD2725U, 68,6 cm (27″), 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, LED, 5 ms, Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Responstijd (snel) | 5 ms |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 5 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| DVI-poort | Nee |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| HDCP | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Picture-in-Picture | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Gewicht (met standaard) | 8,3 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 80,3 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 5,6 kg |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1200:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Grafisch ontwerp |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Voetenkleur | Grijs |
| HDMI | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| HDCP versie | 2.2 |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Pivot hoek | 0 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -30 – 30° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Stroomverbruik (typisch) | 44 W |
| Vermogensverbruik (max) | 185 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 614,8 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 360 mm |
| Land van herkomst | China |













Er zijn voor dit product nog geen reviews.