ASUS ZenScreen MB16AHP computer monitor 39,6 cm (15.6″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart
ASUS ZenScreen MB16AHP, 39,6 cm (15.6″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 5 ms, Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Schermhelderheid (piek) | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 800:1 |
| Grootte beeld (horizontaal) | 34,4 cm |
| 3D | Nee |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| DVI-poort | Nee |
| Aantal DisplayPorts | |
| VESA-montage | Nee |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Breedte verpakking | 485 mm |
| Gewicht verpakking | 31 kg |
| Meegeleverde kabels | Micro-HDMI to HDMI, USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Helderheid (typisch) | 220 cd/m² |
| Pixel pitch | 0,179 x 0,179 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 19,4 cm |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Nee |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Aantal Micro HDMI poorten | 1 |
| Audio-ingangen | Nee |
| Stroomverbruik (typisch) | 13 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Gewicht (met standaard) | 860 g |
| Hoogte verpakking | 305 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Snelstartgids | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |




Er zijn voor dit product nog geen reviews.