ASUS ZenScreen MB16AHG computer monitor 39,6 cm (15.6″) 1920 x 1080 Pixels Full HD Zwart
ASUS ZenScreen MB16AHG, 39,6 cm (15.6″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, 3 ms, Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
|---|---|
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 3 ms |
| Typische contrastverhouding | 1200:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 34,4 cm |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| AMD FreeSync | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Game modus | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Mini HDMI ports kwantiteit | 1 |
| HDCP | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Stroomverbruik (typisch) | 17 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| Diepte ( zonder voet ) | 11,9 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 920 g |
| Diepte verpakking | 76 mm |
| Gewicht verpakking | 2,78 kg |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,179 x 0,179 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 19,4 cm |
| Kleurbereik | 100 procent |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| HDCP versie | 1.4 |
| Bereik kantelhoek | 15 – 35° |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 359,9 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 226,8 mm |
| Breedte verpakking | 485 mm |
| Hoogte verpakking | 305 mm |
| Type verpakking | Doos |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.