ASUS TUF Gaming VG27VH1B computer monitor 68,6 cm (27″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart
Bereid je voor om te gamen zoals je nog nooit hebt gegamed met ASUS’ robuuste TUF Gaming VG27VH1B monitor. Met zijn enorme 27-inch Full HD-scherm levert dit beest ultrasoepele gameplay met een bliksemsnelle reactietijd van 1 ms. De 178-graden kijkhoeken zorgen voor een meeslepende ervaring vanuit vrijwel elke stoel. De ingebouwde luidsprekers produceren heldere audio terwijl de in hoogte verstelbare standaard je comfortabel bij de actie houdt. Met zijn ingetogen zwarte ontwerp, compatibiliteit met VESA-montage en duurzame constructie is dit alles-in-één commandocentrum voor games klaar om je A-game de komende jaren te brengen.
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | VA |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Maximale refresh snelheid | 165 Hz |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| HDMI | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| PC audio ingang | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Horizontaal draaibaar | -16 – 16° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Stroomverbruik (typisch) | 26,1 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,2 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht (met standaard) | 5,35 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 77,7 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 4,37 kg |
| Diepte verpakking | 150 mm |
| Gewicht verpakking | 8 kg |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Kleurbereik | 90 procent |
| AMD FreeSync | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| DVI-poort | Nee |
| HDMI versie | 2.0 |
| HDCP | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,2 W |
| AC-ingangsspanning | 110-240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 610,3 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 367,3 mm |
| Breedte verpakking | 680 mm |
| Hoogte verpakking | 520 mm |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.