ASUS TUF Gaming VG279QM1A computer monitor 68,6 cm (27″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart
ASUS TUF Gaming VG279QM1A, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LCD, 1 ms, Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 280 Hz |
| Backlight type | LED |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Gamen |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 2.0 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 614,9 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 366,5 mm |
| Breedte verpakking | 689 mm |
| Hoogte verpakking | 475 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,311 x 0,311 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Kleurbereik | 100 procent |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Game modus | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| HDCP | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 20,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht (met standaard) | 5,1 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 53 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 4,2 kg |
| Diepte verpakking | 160 mm |
| Gewicht verpakking | 7 kg |
| Land van herkomst | China |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.