ASUS ROG Raikiri Zwart USB Gamepad Analoog/digitaal PC, Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series S, Xbox Series X
ASUS ROG Raikiri, Gamepad, PC, Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series S, Xbox Series X, D-pad, Home-knop, Menuknop, Delenknop, Analoog/digitaal, Multi, Bedraad
| Soort apparaat | Gamepad |
|---|---|
| Reflex vibratie | Ja |
| Programmeerbare knoppen | Ja |
| LED backlight | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | – Windows 10 – Windows 11 – Xbox Series X|S – Xbox One |
| Breedte | 155 mm |
| Hoogte | 103 mm |
| Breedte verpakking | 193 mm |
| Hoogte verpakking | 163 mm |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Garantiekaart | Ja |
| Gaming controle technologie | Analoog/digitaal |
| Analoge duim-sticks | Ja |
| Schouder knopen | Ja |
| Backlight-kleur | Multi |
| Aansluiting | USB |
| Snoerlengte | 3 m |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Diepte | 64 mm |
| Gewicht | 300 g |
| Diepte verpakking | 87 mm |
| Gewicht verpakking | 538 g |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |























Er zijn voor dit product nog geen reviews.