ASUS ProArt PA278CV computer monitor 68,6 cm (27″) 2560 x 1440 Pixels Quad HD LED Zwart
ASUS ProArt PA278CV, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixels, Quad HD, LED, 5 ms, Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 75 Hz |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,233 x 0,233 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| AMD FreeSync | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Grafisch ontwerp |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-C |
| USB Power Delivery tot max. | 65 W |
| DVI-poort | Nee |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| HDCP | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 21,28 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 615 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 372 mm |
| Diepte verpakking | 227 mm |
| Gewicht verpakking | 10,7 kg |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Quad HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zilver |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Audio-ingangen | Nee |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Charging port type | USB Type-C |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -45 – 45° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 35° |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Gewicht (met standaard) | 8,4 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 54 mm |
| Breedte verpakking | 731 mm |
| Hoogte verpakking | 456 mm |
| Type verpakking | Doos |








Er zijn voor dit product nog geen reviews.