AOC G2 C27G2Z3/BK computer monitor 68,6 cm (27″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart, Rood
AOC G2 C27G2Z3/BK, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 0,5 ms, Zwart, Rood
Beschrijving
FHD Fast VA gebogen scherm van 27 inch met een vernieuwingsfrequentie van 240Hz voor next-level gaming
Welkom in een andere dimensie met de AOC C27G2Z3/BK. Het gebogen scherm van 27 inch en de razendsnelle vernieuwingsfrequentie van 240Hz tillen je game-ervaring naar een hoger niveau. Dankzij een GtG-responstijd tot 1 ms en 0,5 ms MPRT kun je naadloos gamen waarmee je de toon zet. Adaptive Sync garandeert jitter-vrije beelden, terwijl HDR10 en een lage invoervertraging zorgen voor kristalheldere graphics en een razendsnelle responsiviteit. Ook kun je de stand aanpassen voor een perfecte gamingpositie. Met dit krachtige scherm troef je iedereen tijdens het gamen af!
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | Fast VA |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Maximale refresh snelheid | 280 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Reactietijd (MPRT) | 0,5 ms |
| Contrast ratio (dynamisch) | 80000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Gleurengamma DCI-P3 | 92,4 procent |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Game modus | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart, Rood |
| Rand voorzijde | Zwart/Rood |
| Voetenkleur | Zwart, Rood |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Ingang stroom | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Horizontaal draaibaar | -30 – 30° |
| Bereik kantelhoek | 4 – 21,5° |
| Stroomverbruik (typisch) | 32 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 53,4 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 73,2 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 4,1 kg |
| Diepte verpakking | 21,4 mm |
| Gewicht verpakking | 7,74 kg |
| Bevat geen | Kwik, PVC/BFR |
| Lage invoervertraging | Ja |
| Richtpunt | Ja |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 4000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Backlight type | W-LED |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 81,59 ppi |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 280 Hz |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 124,2 procent |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Gamen |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Soort voeding | Intern |
| Breedte ( zonder voet ) | 612,4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 367,3 mm |
| Breedte verpakking | 686 mm |
| Hoogte verpakking | 523 mm |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI |
| FPS-teller | Ja |
| Schaduwregeling | Ja |
| Local dimming | Ja |
| Certificering | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant |





















Er zijn voor dit product nog geen reviews.