LG 32GS95UX-B computer monitor 79,9 cm (31.5″) 3480 x 2160 Pixels 4K Ultra HD OLED Zwart
LG 32GS95UX-B, 79,9 cm (31.5″), 3480 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, OLED, 0,03 ms, Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 79,9 cm (31.5") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | OLED |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| Helderheid (typisch) | 275 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Responstijd (snel) | 0,03 ms |
| Pixeldichtheid | 140 ppi |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| Game modus | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Markt positionering | Gamen |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| DVI-poort | Nee |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| PC audio ingang | Nee |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 714,1 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 411,8 mm |
| Breedte verpakking | 973 mm |
| Hoogte verpakking | 183 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI, USB Type-A naar USB Type-B |
| FPS-teller | Ja |
| Resolutie | 3480 x 2160 Pixels |
| Display technologie | OLED |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Responstijd | 0,03 ms |
| Typische contrastverhouding | 1200000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1.073 biljoen kleuren |
| Contrast ratio (dynamisch) | 1500000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,1814 x 0,1814 mm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurbereik | 98,5 procent |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde audio decoders | DTS Headphone:X, DTS Virtual:X |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Nee |
| HDCP | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 5,5 W |
| Vermogensverbruik (max) | 60 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Extern |
| Gewicht (met standaard) | 9 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 65 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 5,6 kg |
| Diepte verpakking | 544 mm |
| Gewicht verpakking | 12,8 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |






























Er zijn voor dit product nog geen reviews.