AOC AGON 5 AG405UXC computer monitor 100,3 cm (39.5″) 3440 x 1440 Pixels Wide Quad HD LCD Zwart
AOC AGON 5 AG405UXC, 100,3 cm (39.5″), 3440 x 1440 Pixels, Wide Quad HD, LCD, 1 ms, Zwart
Beschrijving
40” WQHD IPS gaming-monitor met 144Hz verversingssnelheid, super snelle 1 ms MPRT, lage input lag en VESA DisplayHDR 400.
AGON AG405UXC is een 40 inch WQHD gaming monitor met IPS-paneel, 144Hz verversingssnelheid, super snelle 1ms MPRT en een lage input lag om ervoor te zorgen dat je altijd bovenop je spel staat. VESA Display HDR400 zorgt voor een rijke kleuronderdompeling om u te ondersteunen tijdens de meest veeleisende gameplay. AG405UXC houdt u comfortabel en georganiseerd bovenop uw prestaties, met USB-C die zorgt voor een Power Delivery van 90W en een in hoogte verstelbare standaard.
| Beeldschermdiagonaal | 101,6 cm (40") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Contrast ratio (dynamisch) | 80000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 93,2 ppi |
| Grootte beeld (verticaal) | 38,8 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| NTSC-dekking (normaal) | 85,3 procent |
| Gleurengamma DCI-P3 | 93,4 procent |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart, Rood |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| USB Power Delivery tot max. | 90 W |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Aantal KVM schakelaar ports | 2 |
| HDCP versie | 2.2 |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Horizontaal draaibaar | -30 – 30° |
| Bereik kantelhoek | 5 – 23° |
| Stroomverbruik (typisch) | 45 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Soort voeding | Intern |
| Gewicht (met standaard) | 11,9 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 54,5 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 9,53 kg |
| Diepte verpakking | 225 mm |
| Gewicht verpakking | 16,3 kg |
| Meegeleverde kabels | AC |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| Lage invoervertraging | Ja |
| Glanstype buitenzijde | Getextureerd |
| Resolutie | 3440 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Wide Quad HD |
| Responstijd | 4 ms |
| Typische contrastverhouding | 1200:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Backlight type | W-LED |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,26925 x 0,26925 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 92,6 cm |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99,6 procent |
| Adobe RGB dekking | 89,5 procent |
| AMD FreeSync | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Gamen |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-C |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Ingebouwde KVM schakelaar | Ja |
| HDCP | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Picture-in-Picture | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Stroom | 3 A |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 944,1 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 419,3 mm |
| Breedte verpakking | 1133 mm |
| Hoogte verpakking | 552 mm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| Beeld naast beeld (PbP) | Ja |
| Certificering | CB,EAC |


























Er zijn voor dit product nog geen reviews.