Samsung 49″ Odyssey G9 G95C DQHD 240Hz Gaming Monitor
Dompel jezelf onder in gaming als nooit tevoren met de Samsung 49 “Odyssey G9 G95C DQHD 240Hz Gaming Monitor. Deze gebogen kolos heeft een duizelingwekkende 32:9 beeldverhouding met dubbele QHD-resolutie van 5120 x 1440 pixels, het creëren van een wraparound visuele ervaring die verwant is aan meerdere monitoren samengesmolten in een slanke, naadloze display. Aangedreven door bliksemsnelle 240Hz refresh en 1ms responstijden, blijft gameplay vlekkeloos vloeiend en wazig, zelfs tijdens verhitte gevechten. Het LED-paneel biedt brede kijkhoeken van 178 graden en kan in hoogte worden versteld, zodat het geschikt is voor elke opstelling. Terwijl de prestaties bulderen, zorgt de zwarte behuizing van de G9 voor een geraffineerde, low-key uitstraling. Voor de ultieme allesomvattende gaming monitor, de Samsung 49 “Odyssey G9 G95C is uw breedbeeld gateway naar werelden van compromisloze onderdompeling.
| Beeldschermdiagonaal | 124,5 cm (49") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | VA |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| Helderheid (typisch) | 450 cd/m² |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,5 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| AMD FreeSync | Ja |
| Type sensor omgevingslicht | Core Sync |
| Game modus | Nee |
| Smart modes | Eco, FPS, RPG, RTS |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Markt positionering | Consument |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal Micro HDMI poorten | |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Ingebouwde KVM schakelaar | Nee |
| HDCP versie | 2.2 |
| Wifi | Nee |
| Ethernet LAN | Nee |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 12 cm |
| Horizontaal draaibaar | -15 – 15° |
| Bereik kantelhoek | -2 – 11° |
| Stroomverbruik (typisch) | 45 W |
| Vermogensverbruik (max) | 180 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Jaarlijks energieverbruik | 66 kWu |
| Gewicht (met standaard) | 15,6 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 293,8 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 10,6 kg |
| Diepte verpakking | 481 mm |
| Gewicht verpakking | 20,6 kg |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, USB Type-A naar USB Type-B |
| TV Plus | Nee |
| Werkt met Samsung Bixby | Nee |
| Tap View | Nee |
| Samsung Eye Saver Mode | Ja |
| Video kleurenmodi | Aanpasbaar, Entertain, Spel, Grafisch, Origineel, Sporten, Standaard |
| Automatische bronwissel+ | Ja |
| Afbeeldingsgrootte | Y |
| Fabriekskalibratierapport | Ja |
| Resolutie | 5120 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Dual QHD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 2500:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 119,2 cm |
| Kleurbereik | 92 procent |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Spelkenmerken | Super Arena Gaming UX |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| DVI-poort | Nee |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Mini DisplayPort kwantiteit | |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| HDCP | Ja |
| Ingang stroom | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Picture-in-Picture | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Soort voeding | Intern |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 40 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 1147,6 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 363,5 mm |
| Breedte verpakking | 1265 mm |
| Hoogte verpakking | 343 mm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Lengte stroomkabel | 1,5 m |
| Lage invoervertraging | Ja |
| Wireless Dex ondersteuning | Nee |
| Beeld naast beeld (PbP) | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Adaptief beeld | Ja |
| Certificering | Windows 10 |
| Fabrieksafstelling | Ja |
| Virtueel richtpunt | Ja |
























Er zijn voor dit product nog geen reviews.