Laptop Asus VivoBook S5402ZA-IS74 14,5″ i7-12700H 12 GB RAM 512 GB SSD Qwerty UK (Refurbished A+)
Scoor een krachtige laptop voor een onverslaanbare prijs met de gereviseerde Laptop Asus VivoBook S5402ZA-IS74 14,5″. Onder het slanke aluminium chassis vind je een razendsnelle 12e generatie Intel Core i7-processor, 12 GB RAM en een 512 GB SSD – genoeg kracht voor werk, studie en entertainment. Het verbluffende 14,5″ OLED-touchscreen met een resolutie van 2,8K brengt films en games tot leven met een verbluffende helderheid. Ondanks de krachtige prestaties blijft deze laptop zeer draagbaar dankzij het slanke ontwerp en de 70Wh batterij die de hele dag meegaat. Laptop Asus VivoBook S5402ZA-IS74 14, 5″ i7-12700H 12 GB RAM 512 GB SSD Qwerty UK (Refurbished A+) zit boordevol poorten zoals USB-C, Thunderbolt 4 en HDMI 2.1 voor eenvoudige connectiviteit. Het is gecertificeerd gereviseerd en grondig getest, en dus een uitstekende waarde.
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Beeldschermdiagonaal | 36,8 cm (14.5") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | OLED |
| RGB-kleurruimte | DCI-P3 |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Processormodel | i7-12700H |
| Processorgeneratie | Intel® 12de generatie Core™ i7 |
| Configureerbare TDP-down | 35 W |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Merk luidsprekers | Harman Kardon |
| Camera voorzijde | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Execute Disable Bit | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 4,5 A |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Gewicht | 1,63 kg |
| Diepte | 230,9 mm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Midnight Black |
| Resolutie | 2880 x 1800 Pixels |
| HD type | 2.8K |
| LED backlight | Ja |
| Beeldoppervlakte | Glans |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Typische contrastverhouding | 1000000:1 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Frequentie van processor | 2,3 GHz |
| Aantal processorkernen | 14 |
| Processor cache | 16 MB |
| Intern geheugen | 12 GB |
| Geheugenslots | 1x SO-DIMM |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Intel® Flex Memory Access | Ja |
| CPU configuratie (max) | 1 |
| Batterijcapaciteit | 70 Wh |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| AC-adapter, vermogen | 90 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Password bescherming | BIOS, Gebruiker |
| Breedte | 322,3 mm |
| Hoogte | 17,9 mm |


















Er zijn voor dit product nog geen reviews.