Viewsonic VA1650 computer monitor 40,6 cm (16″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart
Viewsonic VA1650, 40,6 cm (16″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 7 ms, Zwart
35 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €163,00.€116,00Huidige prijs is: €116,00.
35 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Viewsonic VA1650. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 7 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
|---|---|
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 7 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Contrast ratio (dynamisch) | 50000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Kleurstandaard gamut | NTSC, sRGB |
| NTSC-dekking (normaal) | 45 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI versie | 1.4 |
| VESA-montage | Ja |
| Bereik kantelhoek | 20 – 45° |
| Stroomverbruik (typisch) | 7 W |
| Vermogensverbruik (max) | 85 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 357,8 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 210,5 mm |
| Breedte verpakking | 416 mm |
| Hoogte verpakking | 290 mm |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Gewicht | 700 g |
| Pallet brutolengte | 100 cm |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,179 x 0,179 mm |
| Frequentiebereik verticaal | 50 – 75 Hz |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 64 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Markt positionering | Consument |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-C |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Soort voeding | Extern |
| Gewicht (met standaard) | 700 g |
| Diepte ( zonder voet ) | 13,9 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 700 g |
| Diepte verpakking | 54 mm |
| Gewicht verpakking | 1,5 kg |
| Snelstartgids | Ja |
| Pallet brutobreedte | 120 cm |
| Pallet brutohoogte | 2,08 m |
| Merk |



Er zijn voor dit product nog geen reviews.