Tefal AeroSteam DT9814 DT9814 kledingstomer – Beste uit de Test okt 2025
Tefal AeroSteam DT9814 DT9814 kledingstomer – Beste uit de Test okt 2025, Handkledingstomer, 0,1 l, 0,5 min, Wit, Knoppen, Handschakelaar
7 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €207,00.€148,00Huidige prijs is: €148,00.
7 op voorraad
VergelijkBeschrijving
De kledingstomer die efficiënt is als een strijkijzer*nErvaar de krachtige werking van stoom en zuigkracht met de AeroSteam kledingstomernVergeet het gedoe met strijkplanken of kapstokken – geniet moeiteloos van gladde, frisse kleding in één handomdraai. AeroSteam is dé alles-in-één oplossing voor perfect gestreken resultaten die indruk maken.
| Soort apparaat | Handkledingstomer |
|---|---|
| Opwarmtijd | 0,5 min |
| Verticale stoomfunctie | Ja |
| Besturing op handvat | Ja |
| Type aan-/uitschakelaar | Handschakelaar |
| Snoerlengte | 2,6 m |
| Vermogen | 1400 W |
| Diepte | 160 mm |
| Gewicht | 1,55 kg |
| Diepte verpakking | 198 mm |
| Gewicht verpakking | 15,5 kg |
| Producten per palletlaag | 12 stuk(s) |
| Producten per pallet | 48 stuk(s) |
| Capaciteit watertank | 0,1 l |
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Knoppen |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Autonomie | 0,1 uur |
| Looptijd | 6 min |
| Breedte | 140 mm |
| Hoogte | 32,5 mm |
| Breedte verpakking | 278 mm |
| Hoogte verpakking | 385 mm |
| Land van herkomst | Frankrijk |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Merk |



Er zijn voor dit product nog geen reviews.