TCL V6C 65V6C tv 165,1 cm (65″) 4K Ultra HD Smart TV Wifi Metallic 280 cd/m²
TCL V6C 65V6C, 165,1 cm (65″), 3840 x 2160 Pixels, DLED, Smart TV, Wifi, Metallic
1 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €921,00.€658,00Huidige prijs is: €658,00.
1 op voorraad
VergelijkBeschrijving
TCL V6C 65V6C. Beeldschermdiagonaal: 165,1 cm (65″), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: DLED, Beeldscherm vorm: Flat, LED backlight-type: Direct-LED. Smart TV. Motion interpolation technologie: PPI (Picture Performance Index) 2500, Helderheid: 280 cd/m², Responstijd: 6,5 ms, Typische contrastverhouding: 5000:1. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Metallic
| Beeldschermdiagonaal | 165,1 cm (65") |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Helderheid | 280 cd/m² |
| Typische contrastverhouding | 5000:1 |
| LED backlight-type | Direct-LED |
| Formaat analoog signaal | NTSC, PAL BG, PAL I, PAL L, SECAM D/K, SECAM L |
| Auto channel search | Ja |
| Internet TV | Ja |
| Operating systeem versie | 12 |
| Video-apps | All 4, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, Google TV, HBO, ITV Hub, ITV X, My5, NOW TV, Netflix, Twitch, YouTube |
| Lifestyle-apps | Google Apps |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Atmos |
| Automatische volumeregelaar | Ja |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Miracast | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Type standaard | Onderstel met poten |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Game modus | Ja |
| Videocompressieformaten | H.264, H.265, MPEG2 |
| Beeldverwerkingstechnologie | TCL AiPQ Pro Processor |
| AMD FreeSync | Nee |
| Spelkenmerken | Auto Low Latency-modus (ALLM), Game Master |
| Auto standby | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Common interface (CI) | Ja |
| HDMI versie | 2.1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| RF aansluitingstype | F, IEC |
| Spraakbesturing | Ja |
| Programmeringsperiode | 8 dag(en) |
| Slaaptimer | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energiezuinige modus | Ja |
| TCL-technologieën (AV/TV) | 4K HDR Display, Chromecast Built-In, HVA Screen, Motion Clarity, T-cast |
| Gewicht (met standaard) | 12,4 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 72 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 12,3 kg |
| Diepte van de standaard | 30 cm |
| Snelstartgids | Ja |
| Breedte verpakking | 1607 mm |
| Hoogte verpakking | 992 mm |
| Montage gereedschap | Nee |
| 3D | Nee |
| Geschikt voor wifi | Ja |
| HDMI | Ja |
| Netspanning | Ja |
| Hybride Log Gamma (HLG) | Ja |
| SmartTV apps | Netflix, YouTube, Amazon Prime, AppleTV+, Google Play Apps |
| DVB-T2 tuner | Ja |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display technologie | DLED |
| LED backlight | Ja |
| Responstijd | 6,5 ms |
| Kleurstandaard gamut | NTSC |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Smart TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Google TV |
| Screen mirroring | Ja |
| App-distributieplatform | Google Play |
| Muziek-apps | Spotify |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-profielen | A2DP, HID |
| Kleur van het product | Metallic |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200 mm |
| Introductie jaar | 2025 |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Ondertitelingsfunctie | Ja |
| Dolby Vision | Ja |
| Aantal processorkernen | 4 |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| 4K Ultra HD upscaler | Ja |
| PC-ingang (D-Sub) | Nee |
| Common interface Plus (CI+) | Ja |
| HDMI Quick Switch | Ja |
| Aantal RF-poorten | 2 |
| Soort bediening | Afstandsbediening |
| Elektronische TV-gids | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Werkt met Samsung Bixby | Nee |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 1445 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 833 mm |
| Breedte van de standaard | 127,5 cm |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Diepte verpakking | 146 mm |
| Gewicht verpakking | 1,92 kg |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Afstandsbediening | RC833A |
| Motion control | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Standaard | Yes |
| Analoge tuner | Ja |
| Merk |


























Er zijn voor dit product nog geen reviews.