TCL 55P69K tv 139,7 cm (55″) 4K Ultra HD Smart TV Wifi Zwart
TCL 55P69K, 139,7 cm (55″), 3840 x 2160 Pixels, LED, Smart TV, Wifi, Zwart
2 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €716,00.€511,00Huidige prijs is: €511,00.
2 op voorraad
VergelijkBeschrijving
TCL 55P69K. Beeldschermdiagonaal: 139,7 cm (55″), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LED, Beeldscherm vorm: Flat, LED backlight-type: Direct-LED. Smart TV. Motion interpolation technologie: PPI (Picture Performance Index) 2500, Responstijd: 15 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 139,7 cm (55") |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| LED backlight-type | Direct-LED |
| Progressive scan | Ja |
| Grootte beeld (diagonaal) | 138 cm |
| Formaat analoog signaal | NTSC, PAL BG, PAL DK, PAL I, PAL L, SECAM B/G, SECAM D/K, SECAM L |
| Aantal tuners | 1 tuner(s) |
| Smart TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Google TV |
| Timeshift | Nee |
| Smart modes | Spel, Sporten |
| App-distributieplatform | Google Play |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| Ingebouwde audio decoders | DTS, DTS Virtual:X, Dolby AC4, Dolby Atmos, Dolby TrueHD |
| Automatische volumeregelaar | Ja |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Webbrowser | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Omgevingsverlichting | Nee |
| Introductie jaar | 2025 |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Ondertitelingsfunctie | Ja |
| Ondersteund audioformaat | MP3, WMA |
| Videocompressieformaten | H.264, H.265, MPEG2 |
| Beeldverwerkingstechnologie | TCL AiPQ Processor |
| AMD FreeSync | Ja |
| 4K Ultra HD upscaler | Ja |
| USB-recording | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Common interface (CI) | Ja |
| HDMI versie | 2.1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| HDCP versie | 2.2 |
| DVI-poort | Nee |
| Aantal RF-poorten | 2 |
| Ingang stroom | Ja |
| Spraakbesturing | Ja |
| Programmeringsperiode | 8 dag(en) |
| Hotel-modus | Nee |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Werkt met Samsung Bixby | Nee |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| TCL-technologieën (AV/TV) | 4K HDR Display, Apple AirPlay, Chromecast Built-In, Dynamic Colour Enhancement, Google Cast, HVA Screen, HomeKit support, T-cast |
| Gewicht (met standaard) | 9,7 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 72 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 9,3 kg |
| Diepte van de standaard | 25,5 cm |
| Breedte verpakking | 1355 mm |
| Hoogte verpakking | 825 mm |
| Bureaustandaard | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Afstandsbediening | RC833A |
| Soundbar inbegrepen | Ja |
| Handleidingtalen | Deens, Engels, Fins, Multi, Noors, Zweeds |
| Pallet nettobreedte | 140 cm |
| Pallet nettohoogte | 179,5 cm |
| Pallet brutobreedte | 140 cm |
| Pallet brutohoogte | 179,5 cm |
| Producten per pallet | 12 stuk(s) |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Land van herkomst | Polen |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display technologie | LED |
| LED backlight | Ja |
| Responstijd | 15 ms |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Auto channel search | Ja |
| Internet TV | Ja |
| Operating systeem versie | 12,0 |
| Ingebouwde Chromecast | Ja |
| Video-apps | Amazon Prime Video, Apple TV, Disney+, Google TV, HBO Max, Netflix, Paramount+, Rakuten TV, Twitch, Vimeo, YouTube |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Ingebouwde subwoofer | Nee |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-profielen | A2DP, HID |
| Kleur van het product | Zwart |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200 mm |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Type standaard | Onderstel met poten |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Teletext | Ja |
| Ondersteunde videoformaten | AV1, AVI, H.264, H.265, MKV, MP4, MPG, TS, VP9, WEBM |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, HEIF, JPG |
| AI Upscale | Ja |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Spelkenmerken | Auto Low Latency-modus (ALLM), Game Bar 2.0, Game Master |
| DVD player | Nee |
| PC-ingang (D-Sub) | Nee |
| Common interface Plus (CI+) | Ja |
| HDMI Quick Switch | Ja |
| HDCP | Ja |
| RF aansluitingstype | F, IEC |
| Elektronische TV-gids | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Picture-in-Picture | Nee |
| Basis-hotelmodus | Nee |
| Slaaptimer | Ja |
| Werkt met Apple Siri | Nee |
| Vermogensverbruik (max) | 125 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 1226 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 711 mm |
| Breedte van de standaard | 105 cm |
| Pakketgewicht | 12,7 kg |
| Diepte verpakking | 124 mm |
| Gewicht verpakking | 13,4 kg |
| Montage gereedschap | Ja |
| E-handleiding | Ja |
| Verstelbare kaststandaard | Nee |
| Producten per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Pallet nettodiepte | 80 cm |
| Nettogewicht pallet | 167,4 kg |
| Pallet brutolengte | 80 cm |
| Pallet brutogewicht | 167,4 kg |
| Gewicht batterij | 15 g |
| Temperatuur bij opslag | -15 – 45 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 – 90 procent |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Merk |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.