T1A ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Refurbished Intel® Core™ i5 i5-1135G7 Laptop 35,6 cm (14″) 16 GB LPDDR4x-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Zwart
T1A ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Refurbished, Intel® Core™ i5, 35,6 cm (14″), 16 GB, 256 GB, Windows 11 Pro, Zwart
28 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €645,00.€461,00Huidige prijs is: €461,00.
28 op voorraad
VergelijkBeschrijving
T1A ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Refurbished. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® Core™ i5, Processormodel: i5-1135G7. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14″). Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: LPDDR4x-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 256 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Iris Xe Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 1,13 kg
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Refurbished | Ja |
| Soort paneel | IPS |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® 11de generatie Core™ i5 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Processor cache | 8 MB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR4x-SDRAM |
| Geheugen form factor | On-board |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 256 GB |
| SSD capaciteit | 256 GB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audiochip | Realtek ALC3306 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Gewicht | 11,3 kg |
| Diepte | 221,6 mm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Koolstofvezel, Magnesium |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| LED backlight | Ja |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Processormodel | i5-1135G7 |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 4266 MHz |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Aantal microfoons | 4 |
| Ethernet LAN | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Aanwijsapparaat | ThinkPad UltraNav |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen, SSD, Supervisor |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Certificering | MIL-STD-810H |
| Breedte | 315 mm |
| Hoogte | 14,9 mm |
| Merk |











Er zijn voor dit product nog geen reviews.