T1A HP EliteDesk 800 G4 Refurbished Intel® Core™ i5 i5-8500T 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Zwart, Zilver
T1A HP EliteDesk 800 G4 Refurbished, 2,1 GHz, Intel® Core™ i5, i5-8500T, 8 GB, 256 GB, Windows 11 Pro
16 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €332,00.€237,00Huidige prijs is: €237,00.
16 op voorraad
VergelijkBeschrijving
T1A HP EliteDesk 800 G4 Refurbished. Frequentie van processor: 2,1 GHz, Processorfamilie: Intel® Core™ i5, Processormodel: i5-8500T. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 256 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics 630. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro, Architectuur besturingssysteem: 64-bit. Type behuizing: Mini PC. Type product: Mini PC. Gewicht: 960 g. Kleur van het product: Zwart, Zilver
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
|---|---|
| Processormodel | i5-8500T |
| Processorgeneratie | Intel® 8de generatie Core™ i5 |
| Processor aantal threads | 6 |
| Processor cache | 9 MB |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale capaciteit SSD's | 256 GB |
| SSD capaciteit | 256 GB |
| Ethernet LAN | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Refurbished | Ja |
| Chipset moederbord | Intel Q370 |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 35 °C |
| Breedte | 177 mm |
| Hoogte | 34 mm |
| Inclusief monitor | Nee |
| Processorfabrikant | Intel |
| Frequentie van processor | 2,1 GHz |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Wifi | Nee |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Type behuizing | Mini PC |
| Aantal 2.5" bays | 1 |
| Type product | Mini PC |
| Audiochip | Conexant CX20632 |
| Diepte | 175 mm |
| Gewicht | 960 g |
| Merk |









Er zijn voor dit product nog geen reviews.