Sony PlayStation 5 Slim Disc Edition 1TB
De PS5®-console ontketent nieuwe gaming-mogelijkheden die je nooit had voorzien.
Laden gaat sneller dan ooit dankzij een ultrasnelle SSD. Er staat een hele nieuwe generatie geweldige PlayStation®-games voor je klaar, waar je nog dieper in kunt duiken dankzij ondersteuning voor haptische feedback, adaptieve triggers en 3D-audio.
Beschrijving
Bliksemsnel:
Met de kracht van een aangepaste CPU, GPU en SSD met geïntegreerd I/O-systeem verlegt deze PlayStation-console de grenzen van wat mogelijk is.
Ultrasnelle SSD:
Haal alles uit je speelsessies dankzij bliksemsnelle laadtijden voor geïnstalleerde PS5™-games.
Laden gaat sneller dan ooit dankzij een ultrasnelle SSD. Er staat een hele nieuwe generatie geweldige PlayStation®-games voor je klaar, waar je nog dieper in kunt duiken dankzij ondersteuning voor haptische feedback, adaptieve triggers en 3D-audio.
Geïntegreerd I/O-systeem:
Dankzij de speciaal geïntegreerde systemen van de PS5™-console kunnen makers zo snel gegevens ophalen van de SSD dat ze games kunnen ontwerpen op manieren die nooit eerder mogelijk waren.
Verbluffende games:
Geniet van ongelooflijke graphics en ervaar nieuwe PS5™-functies.
Raytracing:
Ga helemaal op in werelden die realistischer zijn dan ooit. Lichtstralen worden individueel gesimuleerd, waardoor levensechte schaduwen en reflecties worden gecreëerd in ondersteunde PS5™-games.
Gamen op 4K-TV’s:
Speel je favoriete PS5™-games op je prachtige 4K-TV.
Tot 120 fps met een uitgangsvermogen van 120 Hz:
Geniet van vloeiende gameplay met een hoge framerate tot 120 fps voor compatibele games, met ondersteuning voor 120 Hz op 4K-schermen.
HDR-technologie:
Met een HDR-TV laten ondersteunde PS5™-games een ongelooflijk levendig en levensecht kleurenspectrum zien.
Adembenemend realistisch:
Ontdek een diepere game-ervaring met ondersteuning voor haptische feedback, adaptieve triggers en 3D-audiotechnologie.
Tempest 3D AudioTech:
Duik in muzikale panorama’s waar het voelt alsof het geluid uit elke richting komt. Met Tempest 3D AudioTech in ondersteunde games komt je omgeving echt tot leven via je hoofdtelefoon of de luidsprekers van je TV.
Haptische feedback:
Geniet van haptische feedback via de draadloze DualSense™-controller in geselecteerde PS5™-games en ervaar de effecten en impact van je acties in de game met je zintuigen.
Adaptieve triggers:
Maak gebruik van meeslepende adaptieve triggers met dynamische weerstandsniveaus die de fysieke impact van in-game activiteiten in geselecteerde PS5™-games simuleren.
Dit zit er in de doos:
– PlayStation®5 Disc editie
– DualSense® draadloze controller
– 1TB SSD
– 2 voeten horizontale standaard
– HDMI™-kabel
– Netsnoer
– USB-kabel
– Documentatie
| Platform | PlayStation 5 |
|---|---|
| Intern geheugen | 16384 MB |
| Geheugen bandbreedte (max) | 448 GB/s |
| Processormodel | AMD Ryzen Zen 2 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Grafische processor familie | AMD RDNA 2 |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Interne opslagcapaciteit | 1 TB |
| Leessnelheid | 5500 MB/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| HD type | 8K Ultra HD |
| Ingebouwde audio decoders | DTS, DTS 2.0, DTS 5.1, DTS-HD, DTS-HD Master Audio 5.1, Dolby Digital 5.1, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD |
| Diepte verpakking | 169 mm |
| Gewicht verpakking | 4,9 kg |
| Breedte | 358 mm |
| Hoogte | 96 mm |
| Aantal gamepads meegeleverd | 1 |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Intern geheugentype | GDDR6 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Frequentie van processor | 3,5 GHz |
| Processor aantal threads | 16 |
| Grafische processor | AMD Radeon |
| Ouderlijk toezicht | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Ingebouwde optical-drive | Ja |
| Soort optische drive | Blu-Ray/DVD |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Ingang stroom | Ja |
| Ondersteunde video-modi | 2160p, 4320p |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Breedte verpakking | 431 mm |
| Hoogte verpakking | 359 mm |
| Land van herkomst | China |
| Aanbevolen geslacht | Jongen/meisje |
| Diepte | 216 mm |
| Gewicht | 3,2 kg |
| Inclusief controller | Gamepad |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI, USB |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Certificaten van naleving | CE |
| Merk |




















Er zijn voor dit product nog geen reviews.