Sharp YC-MS02E-S magnetron Zilver Solo-magnetron Aanrecht 20 l 800 W
Sharp YC-MS02E-S, Aanrecht, Solo-magnetron, 20 l, 800 W, Ingebouwd display, LED
5 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €150,00.€107,00Huidige prijs is: €107,00.
5 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Sharp YC-MS02E-S. Apparaatplaatsing: Aanrecht, Type product: Solo-magnetron, Inhoud (binnenkant): 20 l, Magnetronvermogen: 800 W, Ingebouwd display, Type beeldscherm: LED, Soort bediening: Touch, Kleur van het product: Zilver
| Type product | Solo-magnetron |
|---|---|
| Inhoud (binnenkant) | 20 l |
| Magnetronvermogen | 800 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deur open mechanisme | Knop |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Afmeting draaiplateau | 22,5 cm |
| Type beeldscherm | LED |
| Type timer | Digitaal |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Netbelasting | 1270 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 324 mm |
| Breedte verpakking | 488 mm |
| Hoogte verpakking | 291 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
| Kleur van het product | Zilver |
| Soort bediening | Touch |
| Aantal vermogenniveau's | 11 |
| Deurscharnieren | Links |
| Draaitafel | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Timer | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 440 mm |
| Hoogte | 258 mm |
| Gewicht | 11,3 kg |
| Diepte verpakking | 380 mm |
| Gewicht verpakking | 12,8 kg |
| Certificaten van naleving | CE |
| Merk |




Er zijn voor dit product nog geen reviews.