Seagate NAS HDD IronWolf interne harde schijf 12 TB 7200 RPM 256 MB 3.5″ SATA III
Seagate NAS HDD IronWolf, 12 TB, 7200 RPM, 256 MB, 3.5″, SATA III
5 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €593,00.€423,00Huidige prijs is: €423,00.
5 op voorraad
VergelijkBeschrijving
Seagate NAS HDD IronWolf. HDD capaciteit: 12 TB, HDD rotatiesnelheid: 7200 RPM, Buffergrootte opslagstation: 256 MB, HDD omvang: 3.5″, Interface: SATA III
| HDD capaciteit | 12 TB |
|---|---|
| HDD omvang | 3.5" |
| Soort | HDD |
| Buffergrootte opslagstation | 256 MB |
| Stroomverbruik (typisch) | 78 W |
| Stroomverbruik (idle) | 5 W |
| Opstartstroom | 1,8 A |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Schokbestendigheid | 70 G |
| Bevat geen | Halogeen |
| Hoogte | 26,1 mm |
| Gewicht | 690 g |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Aantal per doos | 20 stuk(s) |
| HDD rotatiesnelheid | 7200 RPM |
| Interface | SATA III |
| Component voor | NAS |
| Start/stop-cycli | 600000 |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,8 W |
| Bedrijfsspanning | 5 / 12 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 70 °C |
| Hoogte bij opslag | -304,8 – 12192 m |
| Breedte | 101,8 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Producten per pallet | 40 stuk(s) |
| Merk |



Er zijn voor dit product nog geen reviews.