Seagate IronWolf Pro ST20000NT001 interne harde schijf 20 TB 7200 RPM 256 MB 3.5″
Seagate IronWolf Pro ST20000NT001, 20 TB, 7200 RPM, 256 MB, 3.5″
4 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €835,00.€597,00Huidige prijs is: €597,00.
4 op voorraad
VergelijkBeschrijving
IronWolf Pro-schijven zijn ontworpen om 24×7 prestaties, betrouwbaarheid en zekerheid te bieden in commerciële en zakelijke RAID-opslagoplossingen met meerdere bays voor meerdere gebruikers. Totale gemoedsrust met 5 jaar beperkte garantie, gratis 3 jaar Rescue Data Recovery Services om gegevens te herstellen en IronWolf Health Managemen
| HDD capaciteit | 20 TB |
|---|---|
| HDD omvang | 3.5" |
| Component voor | NAS |
| Stroomverbruik (typisch) | 7,7 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 1 W |
| Bedrijfsspanning | 5 / 12 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 65 °C |
| Trillingen bij opslag | 2,27 G |
| Hoogte | 26,1 mm |
| Gewicht | 670 g |
| HDD rotatiesnelheid | 7200 RPM |
| Soort | HDD |
| Buffergrootte opslagstation | 256 MB |
| Stroomverbruik (in standby) | 1 W |
| Stroomverbruik (idle) | 5,5 W |
| Opstartstroom | 2 A |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 70 °C |
| Schokbestendigheid | 40 G |
| Breedte | 101,8 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Merk |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.